Pasirinkite norimą paslaugą close

Skydiving.lt

Skydiving – ar Jūs pasiruošę šuoliui?

Adrenalino aistruoliams Skidiving suteikia galimybę patirti 30 sekundžių laisvojo kritimo neįkainojamus įspūdžius net pirmojo šuolio metu. Ryšitės patys, ar padovanosite tokią progą kitiems? 

Kad ir ką nuspręsite, gerbiame Jūsų pasirinkimą, juk ne veltui sakoma, kad viskam savas laikas ir vieta. 

Ką reikėtų žinoti ruošiantis savo vienam iš didžiausių nuotykių?

-Jums ar asmeniui, kuriam teiksite šią dovaną, turėtų būti ne mažiau kaip 16 metų ir svoris ne didesnis nei 110 kg. 
-Jokio specialaus pasirengimo nereikia, instruktorius apmokys per 15 minučių. Juk šoksite su profesionalu, todėl nereikia jaudintis dėl smulkmenų. 
-Viena iš būtinų sąlygų – tai sportinė, patogi apranga, netrukdanti judesių nei Jums, nei instruktoriui. Jeigu kyla neaiškumų, verčiau susisiekite su organizatoriais ir išsiaiškinkite detales, tuomet tinkamiausiai pasiruošite.
-Žinoma, sveikatos būklė vienas iš svarbių faktorių, todėl nerizikuokite, jei Jūsų gydytojas tuo periodu pataria saugotis intensyvių išgyvenimų. Taip pat labai svarbu būti visiškai blaiviam. 

Jei bijote, prašykite dangaus blogo oro, tuomet šuolis bus atidėtas. Žinoma, juokaujame, tačiau kaip ir kiekviename humore yra dalis tiesos. Tad oro sąlygos iš tiesų lemia ar šuolis vyks paskirtu laiku. Jei oras bus nepalankus, šuolis bus atidėtas kitam kartui.

Už drąsą ir ryžtą, Beta.lt kviečia pasinaudoti ypatingais pasiūlymais. 
Skydiving.lt
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: