Pasirinkite norimą paslaugą close

Skriski.me

Skriski.me – patirkite tikrąją laisvę ir paukščio skrydį!

Pasijausti lyg sparnuočiais svajojame nuo vaikystės, o užaugę tokį šansą galime sau tiesiog padovanoti. Skriski.me kviečia pakilti virš savo kasdienybės ir su vėjeliu išvaikyti visus rūpesčius. Tai nuostabi proga pasimėgauti laisve ir pakylėti savo dvasią link debesų.

Motorizuotas parasparnis skirtas pilotui ir vienam asmeniui. Todėl, sėdėdami priekyje, galėsite nevaržomai grožėtis atsiveriančiais vaizdais ir gamtos didybe. Įrangą saugiai valdys už Jūsų sėdintis pilotas. O, kad įspūdžiai neliktų tik Jūsų mintyse, visas skrydis bus nufilmuotas ir nufotografuotas. 

Mėgstantiems ryškius adrenalino pliūpsnius, bus suteikta galimybė patiems išmėginti motoparasparnio valdymą. Jei įspūdžių pasirodys maža – kartu su pilotu atliksite akrobatinius triukus. 

Tad drąsiai išsakykite savo norus ir, vadovaujantis saugumo instrukcijomis, jie bus įgyvendinti. 

Kas ir kada gali skirsti motorizuotu parasparniu?

Visi asmenys iki 70 m., sveriantys ne mažiau kaip 20 kg ir ne daugiau kaip 120 kg. Žinoma, sveiki ir blaivūs. 

Palankios oro sąlygos – vienas iš būtinų faktorių. Todėl skrydžiai vykdomi nuo kovo iki lapkričio mėnesio, esant tinkamam klimatui. Taigi, jei planuojamą dieną prognozuojamas lietus ar gūsingas vėjas, susisiekite su Skriski.me kolektyvu ir pasirinkite kitą datą. 
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: