Pasirinkite norimą paslaugą close

Signata

UAB SIGNATA atstovaujanti trims šeimos klinikoms, esančioms Šilainių mikrorajone, teikia ambulatorines I-nio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Pagrindinė šeimos klinikų tinklo misija yra gerinti gyventojų sveikatą, teikiant medicinines paslaugas, pasitelkiant kvalifikuotus specialistus, sukuriant puikią aplinką pacientams ir darbuotojams. Pagrindinis tikslas - teikti pacientams kokybiškiausias medicinines paslaugas.


Klinikoje teikiamos įvairios sveikatos gerinimo paslaugos: prevencinės programos, skiepai, laboratoriniai tyrimai, išduodamos sveikatos medicininės pažymos, odontologijos paslaugos, gydytojų specialistų konsultacijos, šeimos gydytojų konsultacijos. Čia dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, džiugina geros kainos ir jauki klinikos aplinka.


Patirkite, ką reiškia profesionalus dėmesys ir Jūs! Apsilankykite klinikose SIGNATA ir pasirūpinkite savo sveikata. Na, o jeigu norite ne tik pagerinti sveikatą, bet ir sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt teikiamus pasiūlymus. Mūsų asortimente siūloma: profesionali burnos higiena ir dantų balinimas BLANCONE sistema, širdies-ritmo tyrimas holterio monitoriumi su gydytojo konsultacija, net KETURIŲ tyrimų paketas SKYDLIAUKEI ištirti, profesionali burnos higiena ir dantų poliravimas su Air-Flow sodapūte, estetinis danties plombavimas ir gydytojo odontologo konsultacija. Visos paslaugos siūlomos gera kaina, su nuolaida - viskas tam, kad savo sveikata galėtų pasirūpinti kiekvienas!


Beje, sveikatos paslaugų kuponas - puiki dovana brangiam žmogui - mylimai mamai, tėčiui ar seneliams! Juk nėra brangesnio dalyko už sveikatą, tad pasinaudokite gerais Beta.lt pasiūlymais ir sutaupykite!

Signata
Taisyklingos laikysenos mankšta + DOVANA
-30%
35
50 €
Net KETURIŲ tyrimų paketas SKYDLIAUKEI ištirti
27.99
35 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: