Pasirinkite norimą paslaugą close

Side To Side Drift Team

Side To Side Drift Team – pašėlusiems greičio aistruoliams!

Jeigu Jums dažnai tenka priekaištauti savo antrajai pusei dėl greičio ar kitų, kelyje neleistinų triukų, tuomet geriausia dovana, kokią galite įteikti – pramoga DRIFTINK PATS su SIDE TO SIDE instruktoriumi.

SIDE to SIDE Drift Team vienija profesionalius instruktorius-drifterius, todėl, net jei žmogus, kuriam įteiksite šią dovaną, neturi reikiamų įgūdžių, prieš važiavimą ir drifto metu, bus apmokytas. Instruktorius parodys, kaip efektyviausiai išnaudoti slydimo momentą ir tinkamai valdyti bolidą. Ar įsivaizduojate, koks būtų malonumas ir adrenalinas?

Neturintiems dirftinimo patirties arba norintiems išmokti kuo daugiau šios srities paslapčių, rekomenduojame valandos pamoką – tapkDRIFTERIU su SIDE to SIDE Drift Team komanda. Instruktorius atskleis esmines drifto subtilybes. Mokymai susideda iš dviejų dalių:

  • Teorija ir profesionalo patarimai;
  • Važiavimas su bolidu. Aštrūs ir nepakartojami įspūdžiai garantuoti.

Norite išjudinti savo draugą ar draugę ir padaryti staigmeną? Užsakykite pramogą Driftink su SIDE to SIDE Drift Team profesionalu trasojeir neįspėję atvežkite į Kaune arba Vilniuje įsikūrusią driftingo trasą. Tai bus tikrai šaunus siurprizas. Beje, slydimo valdymo įgūdžiai labai pravers ir kelyje žiemos metu.

Kad ir kokiu būdu įteiksite dovaną, jos efektas išliks toks pats stiprus. Jei norėtumėte patys tokios dovanos, tai nelaukite ir suteikite sau malonumą. Trasoje puikiai nuleisite garą ir „išsitaškysite".

Side To Side Drift Team
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: