Pasirinkite norimą paslaugą close

Saula

Įspūdinga vakarienė Vilniuje, restorane „Saula"

Vertinantiems lietuvišką virtuvę bei išskirtinę aplinką – siūlome apsilankyti Vilniaus restorane „Saula".Tai ideali vieta ne tik romantiškai praleisti vakarą, bet ir sugrįžus iš svetur pasimėgauti išskirtinai lietuviškų patiekalų skoniais. Restoranas „Saula" užkariavo ne tik lietuvių, tačiau ir užsienio svečių širdis.

Vos pravėrus restorano duris akis pakeri senovinės, LDK laikus menančios, detalės

„Sauloje" išvysite originalius ąžuolinius baldus, neįprasto stiliaus šviestuvus. Net padavėjos dėvi tradicines tautines prijuostes, kurias sukūrė lietuvių dizaineriai. Ne veltui šioje vietoje kadaise buvo įsikūrusi „Pirklių Gildija" bei „Mažoji Gildija".

Kiekviena detalė spindi senovės elegancija, tačiau yra priderinta ir prie šiuolaikinio dizaino tendencijų.

„Saula" kviečia paragauti subtilių lietuviškos virtuvės skonių

Svečiuojantis Vilniuje – nuodėmė neapsilankyti šiame restorane. Atvykę greitai suprasite, kad tradicinė lietuvių virtuvė – viena gardžiausių pasaulyje. Restorano svečiams siūlomi patiekalai tik iš kokybiškos, sezoninės, vietinių ūkininkų teikiamos produkcijos. „Saula" turi net savo darželį, kuriame augina įvairias sezonines žoleles, patiekalams gardinti.

Ne kiekviena šeimininkė gali pasiūlyti tiek daug skirtingų, skonio receptorius pamaloninančių, patiekalų, todėl restoranas „Saula" – Jūsų paslaugoms. Beje, čia galite įsigyti vietoje kepamos duonos bei verdamų uogienių.

Specialūs pasiūlymai

Kviečiame įsigyti dovanų kuponus ir savo mylimam žmogui padovanoti išskirtinę 4 patiekalų vakarienę arba specialią užkandžių degustaciją restorane „Saula". Nepamirštamas vakaras garantuotas!

Saula
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: