Sanus

Reabilitacijos ir sveikatingumo centras SANUS Vilniuje padeda žmonėms atgauti ir išlaikyti gerą sveikatą bei savijautą. Centras vadovaujasi moksliškai pagrįstomis praktikomis, holistiškai žiūri į žmogų, dirba gyvensenos (mityba, sportas), reabilitacijos (masažas, kineziterapija, fizinės būklės vertinimas) srityse.


Jeigu norite sustiprinti sveikatą, atsipalaiduoti ir nemažai sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale teikiamus pasiūlymus paslaugoms sveikatos gerinimo centre SANUS. Beta.lt asortimente siūlomos šios paslaugos: masažų kursas KŪDIKIAMS, vienos kūno dalies kineziotepavimas, masažų kursas nėščiosioms, atpalaiduojantis viso kūno masažas, gydomasis viso kūno masažas, limfodrenažinis viso kūno masažas, mitybos specialisto konsultacija ir mitybos plano sudarymas.


Sveikatos gerinimo centre SANUS dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, masažuotojai ir gydytojai. Patogus centro darbo laikas, aukštos kokybės paslaugos ir geros kainos Jums tikrai patiks ir apsilankysite čia dar ne kartą. Beje, centro SANUS paslaugų asortimentas itin platus, tad iš čia siūlomų paslaugų išsirinksite procedūrą ne tik sau, bet ir brangiems žmonėms. Dovanokite sveikatą ir gerą savijautą - juk tai neįkainojama!


Beta.lt portale nuolatos rasite puikius pasiūlymus sveikatos procedūroms, masažams bei gydytojų konsultacijoms. Tad tiesiog peržiūrėkite pasiūlymus, spauskite PERKU ir pasirūpinkite savo sveikata jau dabar!

Sanus
GYDOMASIS nugaros masažas
-34%
1 asmuo 1 asmuo
30 minučių 30 minučių
2 mėnesiai 2 mėnesiai
Nuo 19
29 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: