Pasirinkite norimą paslaugą close

Sanus

SANUS reabilitacijos ir sveikatingumo centre susijungia mokslas su holistine sistema

Tradicinis, ribotas požiūris į žmogų palengva traukiasi ir vis daugiau gydytojų bei sveikatingumo specialistų ima suprasti, kad viskas yra susiję. Todėl nėra prasmės susitelkti ir gydyti tik vieną organą ar kūno dalį, kuomet priežastis slypi visai kitur.

Kaip tik tokiu holistiniu požiūriu, grįstu naujausiomis mokslinėmis metodikomis vadovaujasi SANUS specialistai.

SANUS centras pataria nelaukti ir nuolat rūpintis fizine bei emocine gerove:
- Vienas iš pirmų žingsnių – subalansuota mityba. Jei nežinote nuo ko pradėti, SANUS mitybos specialistai sudarys individualų, Jums naudingiausią planą.

- Greta mitybos žengia fizinė veikla. Jeigu turite nors menkiausių sveikatos sutrikimų, verčiau nepasikliaukite savo nuožiūra pasirinktais mankštos pratimais. Antraip gali būti daugiau žalos, negu naudos. Profesionalūs SANUS kineziterapeutai pirmiausia įvertins Jūsų fizinę būklę ir pritaikys Jums tinkamiausius pratimus. 

- Tačiau mityba ir mankšta dar ne viskas. Kad jaustumėtės žvalūs ir energingi ne tik po mankštos, bet ir visą dieną, Jūsų viduje turėtų vyrauti ramybė bei stabilumas. Masažas nuramina mintis, atpalaiduoja kūno įtampas ir padeda atgauti psichologinę pusiausvyrą. 

SANUS sveikatingumo centre bus pasirūpinta visais. Čia rasite: mankštas vaikams, nėščiosioms, senjorams ir visiems, norintiems būti stipriais bei sveikais, taip pat kineziterapeutus, masažistus ir mitybos specialistus. 


Sanus
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: