Bronzinis įdegis – neišvykus iš Lietuvos! Soliariumo studija ,,Sachara‘‘ ištisus metus kviečia pasilepinti ir saugiais būdais įgauti švelnų auksinį odos atspalvį lyg ką tik grįžus po atostogų. Ne visi gali skirti pusę dienos gulėjimui paplūdimyje ir tingiai vartytis po saule, kad odos spalva nors kiek patamsėtų. Šiandien to daryti tikrai nebūtina ir net nepatartina – keletos apsilankymų profesionaliame ,,Sachara’’ soliariume užteks, kad galėtumėte džiaugtis karameliniu odos atspalviu be jokių paraudimų ar nudegimų. Čia dirbantys darbuotojai, atsižvelgę į jūsų odos šviesumą, pakonsultuos dėl soliariumo pasirinkimo, seanso laiko ir jūsų atveju tinkamos naudoti kosmetikos. Pasitikėkite profesionalais!

 

,,SACHARA’’ SOLIARIUMAI – KOKYBIŠKŲ PASLAUGŲ MĖGĖJAMS

Jei gyvenate Vilniuje, labai tikėtina, kad ,,Sachara‘‘ studija yra prie pat jūsų! Vilniuje įsikūrę net 5 ,,Sachara‘‘ soliariumai (kiekvienos jų darbo laikas skiriasi). Klientai čia gali rinktis tarp stovimų ir gulimų soliariumų, valdomų kompiuterizuotais pultais, ir įsigyti profesionalią odos priežiūros ir įdegio kosmetiką. Ši soliariumų studija siūlo puikų kainos ir kokybės santykį – įprasta minutės kaina yra 80-95 ct. Ji priklauso nuo to, kokio tipo soliariumą ir ir seanso laiką pasirinksite. Jeigu jūs ar jūsų draugė tam tikru periodu soliariume planuojate lankytis dažniau, išties gera dovana sau ar jai taps ,,Sachara’‘ soliariumo abonementas. Įsigijus abonementą darbuotojas jums išduos magnetinę abonemento kortelę, su kuria lankymasis studijoje bus dar paprastesnis ir malonesnis.

 

SOLIARIUMO LEMPŲ VEIKIMO PRINCIPAS

Amžinas klausimas – tai labiau pavojinga ar žalinga degintis soliariume? Iš tikrųjų, jeigu klausytumėmės, ką apie saulės žalą jos nesisaugant mums kasmet ,,kala’’ dermatologai, virto vėžio odos niekuomet ir neturėtume. Taip pat yra ir su soliariumais – naudojantis šia alternatyva saulei, reikia žinoti keletą deginimosi taisyklių, kad poveikis mūsų odai būtų kuo švelnesnis, o kūnas atrodytų gražus ir sveikai įrudęs.

 

Kaip ir saulė, soliariumo lempos skleidžia ultravioletinius (UV) spindulius. Skiriami trys – UVA, UVB ir UVC – spindulių tipai. Dėka ozono sluoksnio kenksmingiausia UVC spinduliuotė žmonių tiesiogiai nepasiekia, jos neskleidžia ir soliariumuose esančios lempos. UVA ir ypač UVB spinduliai skatina pigmento melanino gamybą odos ląstelėse. Būtent šio pigmento kiekis ir lemia mūsų odos spalvą.

 

Natūralioje aplinkoje UVA bei UVB spindulių intensyvumas bei santykis yra sąlygotas oro užterštumo, dienos meto, vietos ir t.t. Soliariumo kabinose šių spindulių kiekis yra subalansuotas, todėl žmogus kaskart gauna vienodą jų dozę. Kinta tik seanso laikas, kuris palaipsniui gali būti didinamas, bet vis tiek yra ribojamas. 8-10 minučių soliariumo šviesoje atstoja iki keturių valandų deginimąsi natūralioje saulėje! Keletas apsilankymų prieš šiltąjį sezoną ar prieš iškeliaujant į šiltus kraštus paruošia odą natūralios saulės vonioms. Atėjus išsvajotoms atostogoms dažnai nepajaučiame saiko ir puolame į saulės kaitrą su žūtbūtiniu tikslu įdegti. Todėl saugantis piktų saulės įkandimų – skausmingų nudegimų, prieš keliones dermatologai netgi rekomenduoja pora kartų apsilankyti soliariume, kad oda nepatirtų šoko.

 

Didžiausia šviesos (nors ir ir dirbtinės) nauda žmogui yra vitamino D gamybos skatinimas. Ultravioletinės soliariumo šviesos dėka organizme gaminasi vitaminas D, kuris yra gyvybiškai svarbus palaikant ir stiprinant imuninės sistemos darbą, tokiu būdu mažinant peršalimo ir kitų ligų tikimybę. Didžiausias vitamino D šaltinis yra ne maistas, o būtent UVB spinduliai. Tyrimai rodo, kad šio vitamino trūkumas yra beveik kiekvieno išsityrusio Lietuvos gyventojo problema. Jo stygius pasireiškia slogia nuotaika, kasdieniu nuovargiu ir padidėjusiu nervingumu. Ar pastebėjote, kokie būname surūgę vėlyvą rudenį ir žiemą, kai taip trūksta saulės? Todėl labai tikėtina, kad po vizito soliariume išeisite ne tik su rudesne oda, bet ir pagerėjusia nuotaika.

 

ĮSIVERTINKITE SAVO ODOS TIPĄ

Vizito soliariume laikas priklauso nuo jūsų odos šviesumo. Jautriausiai į UV spindulius reaguoja I (labai šviesi) ir II (šviesi) tipo oda. Baltaodžiai degindamiesi greičiau parausta nei paruduoja, turi strazdanų. Jeigu turite šviesią odą, patariama pradėti nuo 4 min. ir seansus ilginti palaipsniui, po vieną-dvi minutes (galioja visiems odos tipams).

 

III (vidutinio šviesumo) ir IV (tamsesnės) odos tipams procedūromis galima mėgautis ilgiau, nes jų oda praktiškai niekada nenudega, o įdegama greitai ir tamsiai. Visgi vis tiek būtina, kad tarp vizitų praeitų bent para laiko. Pirmasis seansas neturėtų trukti ilgiau nei 10 min.

 

Dideli (daugiau nei 1 cm) apgamai arba daug mažesnių apgamėlių yra jautrūs UV spinduliams, todėl jų turintiems rekomenduojama procedūromis nepiktnaudžiauti, naudoti stipraus poveikio priemones apsaugai nuo kenksmingo poveikio.

 

SOLIARIUMO ĮDEGIO KREMAS – TIK PARUOŠUS ODĄ

Soliariumų salonai siūlo priemones, skatinančias įdegį procedūros soliariume metu. Tokios priemonės dar labiau sustiprina odos atspalvį, paspartina degimą, ,,užfiksuoja’’ įdegį, sukuria švytinčios odos efektą. Rezultatai po tokios procedūros yra puikūs, bet trumpalaikiai –   įdegis išlieka nuo dienos iki savaitės. Dėl to dažniausiai įdegio kremas naudojamas prieš šventes. Visgi reikia žinoti, kad prieš naudojant specialius kremus prieš tai reikia nueiti į 3-5 įprastas procedūras soliariume, kad oda priprastų.

 

5 PATARIMAI BESILANKANTIEMS SOLIARIUME

  • Veidas bei kūnas turi būti apsaugoti naudojant specialias, kokybiškas priemones nuo neigiamos UV spindulių įtakos. Geriausia jas įsigyti pačiame salone. Įprasti SPF nuo saulės netinka.
  • Denkite arba specialiais kremais tepkite pažeistas ar pažeidžiamas odos vietas, pvz. randus. Tutuiruočių dažai nuo UV spindulių blunka, todėl jas būtina apsaugoti specialia kosmetika. Kad lempos neišdžiovintų plaukų, ant jų uždėkite skarytę. Užsidėkite apsauginius akinius, išsiimkite kontaktinius lęšius, kad nepakenktumėte akims. Vyresnėms nei 30 m. moterims rekomenduojama dengti krūtinę.
  • Venkite prausimosi muilu ir bet kokios kosmetikos naudojimo, kad įdegis būtų tolygus ir nesukiltų alerginė reakcija. Prieš seansą nusivalykite makiažą, nenaudokite kvepalų.
  • Iškart po seanso nekulniuokite tiesiai į pliažą – leiskite odai pailsėti po šviesos dozės.
  • Po procedūros palepinkite odą drėkinančiu kūno kremu ar losjonu. Taip nuraminsite odą, ji taps švelnesnė. Puikiai tinka priemonės su vitaminais A, E, natūralias aliejais, pantenoliu.

 

SOLIARIUMO PASLAUGOS – PATRAUKLESNE KAINA!

,,Sachara’’ soliariumai kviečia įsigyti kokybiškas įdegio paslaugas su specialia Beta.lt akcija! Mūsų pasiūlymai užtikrina, kad šioje platformoje įsigyti grožio procedūras jums kainuos tiek pat, o dažniausiai – mažiau nei perkant tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. ,,Sacharos’’ dovanų kuponas arba abonementas apsilankymams pasirinktoje studijoje Vilniuje gali tapti puikia dovana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis Beta.lt ieškant pramogų?add

Jei norite užsisakyti Jums labiausiai patinkančias pramogas, rinkitės internetinę svetainę BETA.LT, čia lengvai ir greitai rasite norimas pramogas naudodami paieškos filtrą. Čia Jūs rasite daug įdomių oro, vandens ar šeimai su vaikais skirtų pramogų. Tiek aktyvias, tiek kitokio pobūdžio Jus dominančias pramogas galite užsakyti pasirinktame jums labiausiai patinkančiame mieste. Beta.lt pramogas galite pirkti ne tik sau, bet ir dovanoti artimiesiems ar draugams. Užsakymo metu užrašykite asmeninę žinutę ant puslapyje pasirinktos atvirutės, kuri paskui bus įdėta į šventinį dovanų voką ir išsiųsta Jūsų nurodytam adresatui. BETA.LT galite įsigyti dovanų kuponą konkrečiai pramogai arba suminį dovanų kuponą, kuris leis pasinaudoti bet kuria publikuojama pramoga. Tiek įprastas, tiek suminis dovanų kuponas galioja visus 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Kiek laiko galioja pramogų kuponas?add

Besidomintiems, kiek laiko gali galioti pramogų kuponas, primename, jog jo galiojimo laikas yra nurodytas įsigijimo ir pasiūlymų sąlygose bei pramogų apraše. Dažniausiai pramogų kuponai galioja 3 arba 6 mėnesius. Jeigu kuponą gavote dovanų, tuomet jis arba dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos. Be to, perkant paslaugas prisiregistravus prie BETA.LT LOJALUMO PROGRAMOS, tada suteikiama galimybė atgauti dalį sumokėtos sumos. Taip pat Jūs galite pridėti neribotą skaičių įvairių pramogų arba paslaugų į savo krepšelį. Tam naudokite pirkimo funkciją Į KREPŠELĮ.

DOVANOS
POILSIS
KELIONĖS
PRAMOGOS
RESTORANAI
GROŽIS
SVEIKATA
PASLAUGOS
Velykinės dovanos Dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai moterims Šventiniai dovanų rinkiniai Gurmaniški dovanų rinkiniai Dovanų rinkiniai vyrams Dovanų rinkiniai Kalėdoms Dovanos vyrams Dovanos tėčiui Bernvakario dovanos Dovanos draugui Dovanos kolegai Verslo dovanos vyrams Vyrų dienos dovanos Dovanos moterims Dovanos mamai Mergvakario dovanos Dovanos draugei Dovanos kolegei Dovanos vaikams Aktyvios pramogos vaikams Pramogos su gyvūnais Dovanos 7 metų vaikams Kalėdinės dovanos 10 metų vaikams Dovanos 2 metų vaikui Gimtadienio dovanos Gimtadienio dovanos vyrams Gimtadienio dovanos moterims Gimtadienio dovanos vaikams Gimtadienio dovanos senjorams Gimtadienio dovanos draugei Gimtadienio dovanos mamai Gimtadienio dovanos merginai Dovana 30 metų proga Vestuvių dovanos Dovanos jauniesiems Vestuvių metinių dovanos Sužadėtuvių dovanos Dovanų idėjos BETA rekomendacijos Restoranų gidas Grožio gidas Dovanos šeimai Dovanos mamai Dovanos močiutei Dovanos poroms Prabangios dovanos Prabangios dovanos vyrams Moters diena Dovanos dviems Dovanos iki 30 EUR Dovanos nuo 30 iki 50 EUR Dovanos nuo 50 EUR ir daugiau TOP Dovanos Dovanos krikštatėviams Dovanos krikštynoms Dovanos sesei Dovanos broliui Dovanos boso dienai Ekstremalios dovanos Dovanos žmonai Dovanos tėvo dienos proga Valentino dienos dovanos Romantiška vakarienė dviem Romantiškas poilsis dviem Saldžios dovanos Valentino dienos dovanos JAI Valentino dienos dovanos JAM Romantiškas poilsis dviems su sukūrine vonia Romantiškas poilsis dviems Palangoje Romantiškas poilsis dviems Druskininkuose Romantiškas poilsis dviems Vilniuje Romantiška nakvynė dviems Kaune Romantiškas poilsis dviems Trakuose Romantiškos kelionės dviems Valentino dienos vakarienė Valentino dienos vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Klaipėdoje Saldžios dovanos Valentino dienai Romantiška nakvynė dviems Klaipėdoje Romantiška vakarienė Palangoje Romantiška vakarienė Kaune Romantiška vakarienė Vilniuje Romantiška vakarienė Televizijos bokšte Romantiška vakarienė Panevėžyje Romantiška vakarienė Šiauliuose Romantiška nakvynė dvare Romantiškos dovanos vyrui Dovana mylimam vyrui Dovanos mylimajai Romantiškos dovanos Romantiškos dovanos dviems Seksualios dovanos Seksualios dovanos moterims Seksualios dovanos vyrams Dovanos Vilniuje Dovanos Kaune Dovanos Klaipėdoje Dovanos Palangoje Dovanos Birštone Dovanos Druskininkuose Dovanos Trakuose Parduotuvių čekiai Dovanos senjorams Dovanos merginai Dovanos vaikinui Dovana vaikinui gimtadienio proga Dovanos tėvams Dovanos tėvams per vestuves Dovanų kuponai Dovanos jauniesiems Dovanos dukrai Dovanos draugui Dovanos paaugliams Dovanos mokytojams Dovanos darbuotojams Dovanos auklėtojai Kalėdinės dovanos Kalėdinės dovanos vyrams Kalėdinės dovanos moterims Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos senjorams Kalėdinės dovanos mamai Kalėdinės dovanos vaikams Kalėdinės dovanos šeimai Kalėdinės dovanos merginai Kalėdinės dovanos paaugliams Kalėdinės dovanos vaikinui Kalėdinės dovanos tėvams Kalėdinės dovanos mergaitėms Kalėdinės dovanos draugei Kalėdinės dovanos poroms Kalėdinės dovanos tėčiui Kalėdinės dovanos sesei Kalėdinės dovanos berniukams Kalėdinės dovanos žmonai Kalėdinės dovanos mokytojai Kalėdinės dovanos močiutei Kalėdinės dovanos uošviams Kalėdinės dovanos darbuotojams Skanios dovanos Kalėdoms Praktiškos Kalėdinės dovanos Dovanos mergaitėms Dovanos 11 metų mergaitėms Dovanos berniukams Dovanos liudininkams Dovanos seneliui Dovanos žvejui Dovanos krikšto mamai Mamos dienos dovanos Dovanos mokytojų dienos proga Dovanos kūdikiams Dovanos
Savaitgalio poilsis Savaitgalio poilsis dviems Savaitgalio poilsis šeimai Savaitgalis prie ežero Savaitgalio poilsis Birštone Savaitgalis Rygoje dviem Savaitgalio poilsis Palangoje Savaitgalio poilsis Druskininkuose Savaitgalis Palangoje dviem Poilsis Birštone dviem savaitgalį Savaitgalio kruizas Poilsis su vaikais Poilsis su vaikais Lietuvoje Poilsis su vaikais Druskininkuose Poilsis su vaikais Palangoje Poilsis su vaikais prie jūros Poilsis šeimai Poilsis Anykščiuose šeimai Poilsis šeimai Trakuose Poilsis šeimai Birštone Poilsis Šventojoje su vaikais Poilsis Plateliuose su vaikais Poilsis Nidoje su vaikais Poilsis Jūrmaloje šeimai Poilsis Liepojoje šeimai Poilsis šeimai su SPA Poilsis šeimai sodyboje SPA poilsis Viešbučiai su SPA Viešbučiai su SPA Vilniuje Viešbučiai su SPA Palangoje Spa Vilniuje dviems Spa pasiūlymai dviems Viešbučiai Birštone su spa Viešbučiai Nidoje su spa Viešbučiai Šventojoje spa Viešbučiai Jūrmaloje su spa Viešbučiai su spa Lietuvoje Druskininkų viešbučiai su spa SPA poilsis vienam Spa dviems su nakvyne Sanatorijos Sanatorijos Birštone Sanatorijos Palangoje Sanatorijos Druskininkuose Sanatorijos Šventojoje Sanatorijos Kaune Sanatorijos Klaipėdoje Sanatorijos vaikams Sanatorijos senjorams Poilsis kurorte Poilsis Druskininkuose Poilsis Birštone Poilsis Šventojoje Poilsis Palangoje Poilsis kaime Poilsis Drevernoje Poilsis Vištytyje Poilsis Rusnėje Poilsis Kintuose Poilsis Giruliuose Poilsis Kernavėje Poilsis Nemirsetoje Poilsis Žemaitijoje Poilsis dviem Nidoje Poilsis senjorams Palangoje Poilsis Karklėje Poilsis mieste Poilsis Vilniuje Poilsis Kaune Poilsis Klaipėdoje Poilsis Molėtuose Poilsis Biržuose Poilsis gamtoje Poilsis sodyboje Poilsis miške Poilsis nameliuose Poilsis Plateliuose Poilsis jurtose Poilsis namelyje medyje Poilsis gamtos apsuptyje Poilsis kaime Poilsis užsienyje Poilsis vienam Poilsis dviem Pušynas Corner Hotel Pušynė Panorama Hotel Galia Radisson Blu Hotel Lietuva Gamtos Perlas Hilton Garden Inn Vilnius Ibis Kaunas Centre Neringa Hotel Vytautas Mineral SPA Park Inn By Radisson Vilnius Airport SPA Vilnius Druskininkai Mingės egzotika Ramios bitės Radisson Blu Royal Astorija Žilvinas Hotel Palanga Grand Baltic Dunes Harmony Park Dainava Gradiali Gradiali Best Baltic Central Druskininkai Amberton Green Apartments Eglės sanatorija De Lita Tulpės sanatorija Oro Dubingiai Auksinės kopos Vilnius Grand Resort Amberton Green SPA Druskininkai Victoria Hotel Kaunas Draugystės sanatorija Rąžė viešbutis Palangoje, dovanų kuponai - Beta.lt Margis SPA Radisson Hotel Kaunas Amsterdam Plaza UPA Medical SPA Gabija EGO SPA Europa Royale Druskininkai Prie parko Sanatorija Druskininkuose Palangos Linas Palangos žuvėdra Kaunas Hotel METROPOLIS Royal SPA Residence Best Baltic Palanga Vanagupė Aurora Hotel Klaipėda Goda Versmė sanatorija Palangos vėtra Bistrampolio dvaras Atostogų parkas Grand SPA Lietuva Energetikas Poilsis
Paskutinė minutė Viskas įskaičiuota Paskutinės minutės kelionės į Egiptą Paskutinės minutės kelionės į Turkiją Paskutinės minutės kelionės autobusu Poilsinės kelionės Kelionės su vaikais Novaturo kelionės Itaka kelionės TUI kelionės Coral travel kelionės Kelionės į Artimuosius Rytus Kelionės į Afriką Kelionės į Aziją Kelionės į Australiją Kelionės į Turkiją Kelionės į Stambulą Kelionės į Antaliją Kelionės į Alaniją Kelionės į Beleką Kelionės į Kemerą Kelionės į Sidę Kelionės į Bodrumą Kelionės į Graikiją Kelionės į Kretą Kelionės į Rodą Kelionės į Zakintą Kelionės į Tasos Kelionės į Santorinį Kelionės į Korfu Kelionės į Chaniją Kelionės į Graikijos salas Kelionės į Bulgariją Kelionės į Kiprą Kelionės į Egiptą Kelionės į Šarm el Šeichą Kelionės į Hurgadą Kelionės į Marsą Alamą Kelionės į Luksorą Kelionės į Karalių slėnį Kelionės į Ispaniją Kelionės į Barseloną Kelionės į Ibizą Kelionės į Tenerifę Kelionės į Gran Kanariją Kelionės į Fuerteventūrą Kelionės į Kanarų salas Kelionės į Ispanijos salas Kelionės į Italiją Kelionės į Romą Kelionės į Milaną Kelionės į Veneciją Kelionės į Siciliją Kelionės į Neapolį Kelionės į Sakartvelą Kelionės į Prancūziją Kelionės į Paryžių Kelionės į Nicą Kelionės į Portugaliją Kelionės į Madeirą Kelionės į Funšalį Kelionės į Vietnamą Kelionės į Japoniją Kelionės į Juodkalniją Kelionės į Lenkiją Kelionės į Varšuvą Kelionės į Zakopanę Kelionės į Albaniją Kelionės į Pietų Korėją Kelionės į Dominikos Respubliką Kelionės į Tunisą Kelionės į Tanzaniją Kelionės į Zanzibarą Kelionės į Žaliajį Kyšulį Kelionės į Gruziją Kelionės į Balį Kelionės į Havajus Pažintinės kelionės Pažintinės kelionės autobusu Pažintinės kelionės lėktuvu Kelionės į Niujorką Pažintinės kelionės kruizu Gruda kelionės Topturo kelionės Interlux kelionės 700LT kelionės Excursus kelionės Egzotinės kelionės Kelionės su vaikais Savaitgalio kelionės Savaitgalio kelionės su vaikais Vasaros kelionės Kelionės rugpjūčio mėnesį Kelionės liepos mėnesį Žiemos kelionės Kelionės vasario mėnesį Rudens kelionės Kelionės spalio mėnesį Kelionės rugsėjo mėnesį Kelionės lapkričio mėnesį Kelionės
Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis oro balionu dviems Skrydis oro balionu Kaune Skrydis oro balionu Klaipėdoje Skrydis oro balionu Vilniuje Skrydis oro balionu Trakuose Skrydis oro balionu Alytuje Skrydis oro balionu Marijampolėje Skrydis parasparniu Skrydis parasparniu Vilniuje Skrydis parasparniu Kaune Skrydis parasparniu Klaipėdoje Apžvalginis skrydis Apžvalginis skrydis virš Trakų Apžvalginis skrydis virš Kauno Apžvalginis skrydis virš Klaipėdos Šuolis parašiutu Šuolis parašiutu Klaipėdoje Skrydžio simuliatoriai Pilotavimo pamoka Vandens pramogos Vandens parkai Vandens parkai Vilniuje Vandens parkai Kaune Vandens parkas Druskininkuose Vandens parkas Palangoje Jūrmalos vandens parkas Vandens batutai Vandens batutai Palangoje Vandens batutai Vilniuje Vandens batutų parkai Wake parkai Wake parkai Vilniuje Wake parkas Zarasuose Kaitavimas Kaitavimas Svencele Baidarės Baidarės Vilniuje Baidarės Verkne Baidarės su sodyba Baidares Vilnele Baidarės Anykščiuose Baidarės Merkiu Baidarės Žeimena Baidarės Dubysa Baidarės Ūla Baidarės Žemaitijoje Irklentės Irklentės Kaune Jachtos ir laivai Pasiplaukiojimas laivu Kaune Pasiplaukiojimas laivu Trakuose Pasiplaukiojimas laivu Klaipėdoje Pasiplaukiojimas laivu Birštone Kateriai ir vandens motociklai Žvejyba Žvejyba Kuršių mariose Žvejyba jūroje Vandens pramogos Kaune Vandens pramogos Palangoje Baseinai Birštone Pramogos vaikams Vandens parkai ir baseinai Baseinai Vilniuje Baseinai Kaune Baseinai vaikams Baseinai Palangoje Nuotykių parkai Nuotykių parkai Vilniuje Nuotykių parkai Kaune Batutų parkai Batutų parkas Vilniuje Batutų parkas Klaipėdoje Laipynių parkai Pabėgimo kambariai Pabėgimo kambarys vaikams Pabėgimo kambarys mergvakariui Pabėgimo kambarys Vilniuje Pabėgimo kambarys Kaune Virtualios realybės pramogos Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Galvosūkių kambariai Galvosūkių kambarys Vilniuje Galvosūkių kambarys Klaipėdoje Siaubo kambarys Vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadieniai Kaune Vaikų gimtadieniai Vilniuje Lauko pramogos vaikams Dažasvydis vaikams Pramogos vaikams Vilniuje Pramogos vaikams Kaune Pramogos šeimai Pramogos su vaikais Vilniuje Pramogos šeimai Kaune Pramogos šeimai Trakuose Aktyvios pramogos Šratasvydis Šratasvydis kaune Šaudymas Šaudymas koviniais ginklais Šaudymas Vilniuje Šaudymas Kaune Šaudymas iš lanko Jodinėjimas žirgais Jodinėjimas žirgais Kaune Jodinėjimas žirgais Anykščiuose Jodinėjimas žirgais Trakuose Jodinėjimas žirgais Klaipėdoje Pramogų parkai Pramogų parkai Vilniuje Pramogų parkai Palangoje Pramogų parkai Kaune Pramogų parkai Lietuvoje Boulingas Boulingas Vilniuje Boulingas Klaipėdoje Boulingas Šiauliuose Boulingas Druskininkuose Žygiai Pėsčiųjų žygiai Žygiai Lietuvoje Aktyvios pramogos Vilniuje Biliardas Auto/Moto pramogos Kartingai Kartingai Vilniuje Kartingai Kaune Kartingai Šiauliuose Kartingai Anykščiuose Kartingai vaikams Kartingai Panevėžyje Pasivažinėjimas tanku, šarvuočiu Pasivažinėjimas super automobiliu Pasivažinėjimas Ferrari Pasivažinėjimas motociklu Ekstremalus vairavimas Sporto pramogos Sporto klubai Sporto klubai Vilniuje Sporto klubai Klaipėdoje Sporto klubai su baseinu Sporto klubai Marijampolėje Sporto klubai 24/7 Sporto klubai Šiauliuose Sporto klubai Aleksote Sporto klubai Alytuje Sporto treniruotės Kardio treniruotės Grupinės treniruotės Vilniuje Grupinės treniruotės Kaune Golfas Golfas Vilniuje Plaukimas Buriavimas Buriavimas Trakuose Galvosūkiai ir žaidimai Iliuzijų kambariai Virtualios realybės kambarys Virtualios realybės kambarys Vilniuje Virtualios realybės kambarys Kaune Virtualios realybės kambarys Šiauliuose Simuliatoriai Vaidmenų žaidimai Žaidimai grupėms Pramogos Vilniuje Pramogos Kaune Pramogos Šiauliuose Pramogos Panevėžyje Pramogos Klaipėdoje Pramogos Trakuose Pramogos Palangoje Pramogos Druskininkuose Pramogos Birštone Pramogos dviems Vidaus pramogos Palangos vasaros parkas FORUM PALACE Lemon Ekskomisarų biuro šaudykla Impuls SPA Radailiai Splash Park Apollo boulingas 313 Cable Park Wake Way Pilotai.lt AKROPOLIS EG/PX Palangos baseinas SPEEDWAY Vichy Vandens Parkas Boom Park UNO Park CurioCity Tiras 365 Villa Alicante Tankodromas.lt Marijampolės oreivių klubas Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas Rubino renginiai Skydiving.lt Baa Training Mamoto Water Inn, Wake Inn Pramogos
TOP restoranai TOP restoranai Vilniuje TOP restoranai Kaune Vakarienės Vakarienė tamsoje Vakarienė tamsoje Kaune Vakarienė tv bokšte Vakarienė dviems Vakarienė Vilniuje Vakarienė dviem Vilniuje Vakarienė Kaune Vakarienė Klaipėdoje Degustacinės vakarienės Vakarienė Palangoje Vakarienė viešbučio kambaryje Šventinė vakarienė Vakarienė viešbutyje Pusryčiai ir pietūs Pusryčiai Vilniuje Pusryčiai Kaune Pusryčiai Klaipėdoje Pietūs Vilniuje Pasaulio virtuvės Lietuviški patiekalai Kinietiški patiekalai Japonų virtuvė Sushi Itališki patiekalai Picos Makaronai Turkiška virtuvė Gruziniška virtuvė Chacapuri Meksikietiška virtuvė Amerikietiška virtuvė Burgeriai Sveikas maistas Sveikas maistas pietums Sveikas maistas vakarienei Sveikas maistas kaune Sveikas maistas Vilniuje Greitas maistas Greitas maistas Kaune Greitas maistas Vilniuje Greitas maistas Klaipėdoje Greito maisto restoranai Desertai Desertai Vilniuje Desertai Kaune Desertų restoranai Degustacijos Maisto degustacijos Gėrimų degustacijos Desertų degustacijos Vyno degustacijos Alaus degustacijos Degustacijos Vilniuje Degustacijos Kaune Degustacijos Klaipėdoje Pjazz Miyako Peri Peri Shimai Sushi&wok Meridianas Sushi Express Solt Dining Amandus Deli RIBAS JEWELLERY Šampanė Selfish California Capo Ertlio namas Kuchmistrai Pinewood Bar Lounge Dine Piccola Italia La Boheme Džiaugsmas Al Cantuccio Somm Bizarre Paukščių takas Niam Niam Sushi Višta puode Neragauta Azija GRÁS Sugamour Restoranai