ROYAL SPA RESIDENCE
ROYAL SPA RESIDENCE
Įvertinimas

ROYAL SPA RESIDENCE

Apie partnerį

ROYAL SPA RESIDENCE - po vienu stogu įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis, jaukus restoranas ir baras, šiuolaikinis SPA centras, baseinas, sūkurinės vonios ir pirtys, laisvalaikio centras su biliardu, stalo tenisu, nuostabus žiemos sodas, puikiai įrengta kino salė ir konferencijų centras. Čia apsilankyti vilioja ir unikali bioenergetinė vieta, subalansuotas ir skanus maistas bei itin kokybiškos SPA ir sveikatinimo paslaugos.


Pasinaudoję Beta.lt siūlomais pasiūlymais gera kaina, Jūs pasinersite į tikrą poilsio oazę! Čia sustiprinsite savo emocinę ir dvasinę būseną, nes galėsite pasidžiaugti ramybe ir tobula gamta. Viešbutis įsikūręs nuostabioje Birštono kurorto vietoje - pačioje Nemuno kilpų regioninio parko širdyje. Pušimis alsuojantis oras sukuria žodžiais nenusakomą ramybę, kuri leidžia kiekvienam atitrūkti nuo kasdienio šurmulio!


Beta.lt portale rasite nuolat atnaujinamus pasiūlymus su nuolaida ar akcija poilsiui su visa šeima, antrąja puse. Taip pat kviečiame kelialapį į ROYAL SPA RESIDENCE padovanoti artimiesiems - juk nėra geresnės dovanos tėvams, vyrui ar žmonai nei kokybiškas poilsis Birštone, gamtos apsuptyje.

ROYAL SPA RESIDENCE

Rūšiuoti pagal:
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: