Pasirinkite norimą paslaugą close

Rodonta

Odontologijos klinikoje RODONTA atliekamos visos odontologijos paslaugos: dantų balinimas, profesionali burnos higiena, estetinis plombavimas, dantų protezavimas ir kitos paslaugos. Čia dirba profesionalai, kurie pasiruošę padėti Jums džiaugtis tobula ir sveika šypsena! Šioje klinikoje yra naudojama naujausia Japoniška įranga, kurios dėka sukuriama puiki gydymo aplinka ir rami atmosfera. Drąsiai galite patikėti savo dantų priežiūrą ir gydymą RODONTA stomatologijos klinikos profesionalams!

Jeigu norite ne tik pasirūpinti savo dantimis ir burnos higiena, bet ir sutaupyti, pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais! Mūsų portale siūlomos paslaugos: ofisinis dantų balinimas su OPALESCENCE BOOST sistema, vieno danties estetinis plobavimas ir gydytojo odontologo konsultacija bei profesionali burnos higiena su ulragarsiniu skaleriu ir KAVO PROPHY perlais. 

Visos paslaugos atliekamos kokybiškai, neskausmingai ir saugiai. Pamirškite dantų balinimą namuose ar nemalonų burnos kvapą - rūpintis savo burnos sveikata labai svarbu, tad pasinaudokite pasiūlymais su akcija ir šypsokitės visam pasauliui! 

Rodonta
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: