Restoranas NIAM NIAM SUSHI
Įvertinimas

Restoranas NIAM NIAM SUSHI

Apie partnerį

Pačiame Vilniaus centre įsikūręs japoniškų patiekalų restoranas NIAM NIAM SUSHI kviečia apsilankyti ir paįvairinti savo kasdienį meniu naujais skoniais!


Rinkitės 16, 26, 34, 40, 48, 50, 56, 72, 80 ar 104 vnt. sušių rinkinius, kuriuos sudaro įvairių rūšių sušiai: California, Philadelphia, Sake maki, Sake nigiri, Ebi nigiri ir kiti. Sušius paskaninkite vasabio krienais ir lašeliu sojos.


Jeigu sušius norite išmokti gaminti patys, Beta.lt portale rasite ir pasiūlymą sušių gaminimo pamokai-degustacijai iki 6 asmenų. Ne tik patobulinsite savo kulinarinius gebėjimus, bet ir ragausite pačių pasigamintus įvairiaspalvius sušius — jų pamokos metu pagaminsite daugybę! Pamokos ir degustacijos metu: sušių meistras supažindins su sušių gaminimo technika; pritaikysite žinias praktikoje; mėgausitės gardžiais sušiais ir japoniška žaliąja arbata.


Beta.lt portale nuolat rasite puikių pasiūlymų su nuolaida maistui, sąskaitoms restorane ar degustacijoms. Paįvairinkite savo meniu arba nusiveskite antrąją pusę vakarienės. Viskas, ką turite padaryti, tai išsirinkti iš akcijų, spausti PERKU ir pasimėgauti gardžiu maistu.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: