Restoranas IPU
Restoranas IPU
Įvertinimas

Restoranas IPU

Apie partnerį

Pasiilgote ko nors gurmaniško ar egzotiško? Užsukite į Kauno centre įsikūrusį japoniškos virtuvės restoraną IPU - čia turėsite galimybę pasimėgauti ne tik sušiais, bet ir skaniaisias WOK patiekalais, azijietiškomis sriubomis, įvairiais užkandžiais.


Beta.lt portale siūlome rinktis iš įvairių pasiūlymų apsilankymams restorane IPU. Išbandykite kinų virtuvę ir rinkitės didelę porciją TRAŠKIOS vištienos su ryžiais, saldžiarūgščiu padažu ir kopūstų salotomis arba didelę porciją ANANASINĖS vištienos su ryžiais ir kopūstų salotomis. Nenorite karštųjų patiekalų, o mieliau pasimėgautumėte lengvesniais patiekalais? Ragaukite sušius! Siūlome 24, 32 ar 80 vnt. sušių rinkinius, kurie tiks net išrankiausiems skoniams! Taip pat siūlome paragauti Azijos virtuvės šių užkandžių: „Spring rolls" su vištiena ir daržovėmis; marinuotos alyvuogės (aštrios ir neaštrios); naminiai bulvių traškučiai; svogūnų žiedai; „Samosa" pyragėliai su daržovėmis.


Restorane IPU kiekvienas atras savo skoniui priimtiniausius patiekalus, tad belieka pasinaudoti puikiais Beta.lt pasiūlymais su nuolaida ir už itin patrauklią kainą įsigyti kuponą, kuris leis pigiau pasimėgauti Azijos virtuvės šedevrais. Susitikime restorane IPU!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: