Pasirinkite norimą paslaugą close

Raganiukės Teatras

„Raganiukės teatras" vaikams atveria pasaulį!

Nesugalvojate ką veikti savaitgalį su įspūdžių ištroškusiais ir vietoje nenustygstančiais vaikais? O gal dairotės dovanos kaimynų ar draugų atžaloms? Jei galvoje nulis idėjų, geriausia išeitis – bilietas į „Raganiukės teatro" spektaklį. 

Pradžiuginkite savo mažuosius padaužas linksmu ir turiningu laisvalaikiu. Ir ne tik juos. „Raganiukės teatre" puikiai laiką praleisite ir Jūs. Juk šis teatras – tai nuostabi vieta ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. 

Patirkite nuotykius su visiems puikiai pažįstamais pasakų herojais 

„Raganiukės teatre" spektaklius vaikams kuria teatro srities profesionalai, jaunimas ir patys vaikai. Teatras turi didžiausią spektaklių vaikams repertuarą Lietuvoje. Čia sutiksite išmintingą ir šmaikštų Batuotą katiną, krėsite išdaigas su Pepe Ilgakojine, pamokysite gudriąją lapę kartu su katinėliu ir gaideliu, o šauniojo Karlsono pokštai prajuokins ne tik mažus, bet ir gerokai paaugusius, pačius vyriausius žiūrovus – tuos, kurie jau „pačiame jėgų žydėjime". 

Spektakliai, teatro sezono metu, „Raganiukės teatre" vyksta kiekvieną savaitgalį. Tad ko Jūs laukiate? Padovanokite bilietus į pasirinktą „Raganiukės teatro" spektaklį savo atžaloms, išsirinkite datą ir ką norėsite žiūrėti ir mėgaukitės puikiu reginiu bei užkrečiančia linksma nuotaika.
Raganiukės Teatras
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: