Pasirinkite norimą paslaugą close

Provanso Kvapai SPA

Gamta visada buvo dalis „Provanso Kvapų" SPA, kur ištirpsta laikas ir apgaubia visiška prabanga, o aukščiausios kokybės organiniai aliejai priverčia Jus pasijausti taip, lyg būtumėte vienintelis žmogus žemėje. „Provanso Kvapų" SPA iš kitų SPA išsiskiria atidumu detalėms, laiko akimirkai ir begaliniu dėmesiu žmogui. Kiekvienas svečias, patyręs SPA ritualų malonumą, iš naujo atras gražią odą, išpuoselėtą kūną ir pakylėtas mintis. Balansas, harmonija ir ramybė štai ką Jums suteiks Provanso Kvapų SPA!

Į malonių įspūdžių SPA keliones galėsite leistis Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje įsikūrusiuose SPA namuose.

Pats laikas Jūsų kūnui ir veidui padovanoti užtarnautą poilsį. Procedūrų metu pajusite eterinių aliejų galią, kurie išvalys odą. Ji taps žvilganti, spindinti ir prisotinta drėgmės. Ypatingą laiką pradėkite kūno šveitimu, po kurio oda įgaus aksominį švelnumą. Kol kūnas patirs palaimą būdamas įvyniotas į malajų žoleles ir aliejus, Jums bus atliekamas veido masažas ir uždėta pagal odos tipą kaukė veido odai.

Taip pat kviečiame išbandyti aromaterapines vonias sukurtas specialiai Jūsų veidui ir kūnui. Iš arbatų, vandenų, eterinių aliejų, augalų ir gėlių sukurtos aromaterapinės vonios suteiks veidui ir kūnui nuolatinį drėkinimą.
Po SPA ritualų mintys, kūnas ir siela nurims, kūno oda taps švelni, veido oda švytinti.

Pasinaudojus Beta.lt pasiūlymais, galėsite mėgautis aromaterapiniais masažais, kūno šveitimais, kūno įvyniojimais bei veido procedūromis pigiau. Su nuolat atnaujinamais pasiūlymais Beta.lt portale, pasinaudojus mūsų akcija ar nuolaida, ne tik pasilepinsite, bet ir nemažai sutaupysite.

Provanso Kvapai SPA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: