Pasirinkite norimą paslaugą close

Predenta

Vilniuje įsikūrusioje odontologijos klinikoje PREDENTA teikiamos visos odontologijos paslaugos: dantų gydymas, estetinis plombavimas, profesionali burnos higiena, dantų higiena, endodontinis gydymas bei dantų implantacija. Čia atvykus Jus visuomet pasitiks jauki aplinka, aukštos kvalifikacijos aptarnavimas ir puikus teikiamų paslaugų bei kainų santykis.


Apsilankykite odontologijos klinikoje PREDENTA ir išbandykite paslaugas ir Jūs! Norintys ne tik pagerinti burnos būklę, bet ir nemažai sutaupyti, tinkamus pasiūlymus paslaugoms ras portale Beta.lt. Siūlome įsigyti pasiūlymą estetiniam dantų plombavimui už itin gerą kainą. Estetinio plombavimo būdu dantys atkuriami sluoksniais, artimais natūraliai danties anatomijai – nuo dentino iki emalio. Taip sukuriama natūrali danties išvaizda: spalva, skaidrumas, forma, individualūs danties bruožai. Plombuojant estetiškai maksimaliai išsaugomi natūralūs danties audiniai.

Pasinaudokite Beta.lt teikiamais pasiūlymais ir džiaukitės visuomet sveika ir švytinčia šypsena, juk nuolaidos mūsų portale taikomos nuolat!

Predenta
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: