Pasirinkite norimą paslaugą close

Povidenta

Povidenta - naujas odontologijos kabinetas Domeikavoje: naujausia vokiškos kokybės įranga, jauki raminanti aplinka. Čia Jūsų nepriekaištinga šypsena ir burnos sveikata pasirūpins gydytojas odontologas, turintis net 10-ties metų darbo patirtį. Klinikos tikslas - kad gydymo rezultatai atneštų naudos paciento kasdieniame gyvenime, kas tai bebūtų - ar grįžęs gebėjimas suvalgyti porciją ledų be skausmo, atsiradusi drąsa vėl šypsotis, ar tiesiog įprastas gyvenimas negalvojant apie dantų sukeliamas problemas.


Jeigu ir Jūs norite jaustis gaiviai ir negalvoti apie varginančias burnos sveikatos problemas, apsilankykite odontologijos kabinete POVIDENTA. O jeigu norite dar ir nemažai sutaupyti, peržiūrėkite Beta.lt portale teikiamus pasiūlymus. Čia Jūsų paslaugoms: profesionali burnos higiena vienam asmeniui, porai, vaikams arba šeimai. Pasirūpinkite visos šeimos sveikata itin palankia kaina!


Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kurios metu pašalinamos apnašos, gerinama dantenų būklė, mažinamas dantų jautrumas, atgaivinama burnos ertmė, stabdomos tokios dantų ligos kaip gingivitas, kariesas, periodontas, atsikratoma nemalonaus kvapo iš burnos.


Nepamirškite - rūpintis burnos sveikata labai svarbu, tad apsilankykite odontologijos kabinete ir jūs bei pamirškite kamuojančias problemas!


Povidenta
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: