Pasirinkite norimą paslaugą close

Popcornation

„Popcornation" – sprogstančios emocijos ir pašėlę šuoliai!

Jei esate vietoje nenustygstantis, judrus ir veržlus žmogus, Jums tikrai būtina apsilankyti Elektrėnuose įsikūrusiame vandens batutų parke „Popcornation". Nes čia, pabėgę iš tvankaus šurmuliuojančio miesto, akimirksniu pasinersite į visiškai naują, nuotykių kupiną pasaulį, smagiai ir aktyviai praleisite laiką su draugais ar šeima ir atsigaivinsite nuo kaitrios vasaros saulės.

„Popcornation" batutų parke rasite net 25 pripučiamas  figūras - batutus, pilis bei čiuožyklas. Kiekviena jų tikrai taps linksmu išbandymu Jūsų šeimai ar draugų kompanijai, todėl laiko nuobodžiauti tikrai neturėsite.

Pasistiprinkite ir atgaukite „ištaškytas" jėgas bei išbandykite kitas pramogas

Po gaivinančių pramogų vandenyje, pasistiprinti ir jėgas atgauti kviečia šalia įsikūręs baras. Jame rasite gardaus maisto ir gaivių gėrimų, padėsiančių greičiau susigrąžinti ant batutų „ištaškytas" jėgas. Taip pat turėsite puikią galimybę prigulti ir pasilepinti saulės voniomis.

„Popcornation" parke yra ne tik batutai. Čia galite išbandyti ir kitas pramogas, tokias kaip plaukimas vandenlente.

Paskubėkite, vasara nesitęs amžinai! Padovanokite sau ir savo artimiesiems pliūpsnį sprogstančių įspūdžių ir glėbį „išsitaškančių" emocijų. 
Popcornation
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: