Pasirinkite norimą paslaugą close

P&m Pramogų Namai

Ieškote jaukios vietos, kur kartu su visa šeima galėtumėte papietauti ar smagiai praleisti laiką? Neseniai uostamiestyje duris atvėrė P&M Pramogų Namai - čia siūlomos aukščiausios klasės picos, kepamos iš Italijos atkeliavusioje pirmoje Lietuvoje Valoriani Verace krosnyje, kiti natūralūs ir aukščiausios kokybės patiekalai už prieinamą kainą - salotos, karšti patiekalai, užkandžiai, kruopščiai sudarytas ir meniu mažiesiems lankytojams.


Be to, čia galite ne tik smagiai pavakaroti, bet ir surengti vaikų gimtadienius. Pasinaudokite Beta.lt portale teikiamais pasiūlymais ir Jums priklausys 2 val. gimtadienio paketas, iš kurių - 45 min. priskirto animatoriaus darbas tik su Jūsų staliuku! Į vaikų šventės paketą įeina: kokybiškas maistas - Happy Picos arba Happy mėsainiai, naminis limonadas ir tortas su Jūsų vaikučio vardu bei žvakutėmis; Pūko arba Molės personažo programa - 45 min.; veidukų paišymas arba balionų lankstymas. Skamba smagiai, tiesa? Tuomet paskubėkite pasinaudoti pasiūlymu ir surenkite vaikams šventę už itin patrauklią kainą!


Na, o ramiai popietei ar sekmadienio pietums siūlome paragauti tikrų itališkų picų ar midijų. Jums tereikia pasinaudoti išskirtiniais Beta.lt portale teikiamais pasiūlymais su nuolaida ir apsilankyti restoranėlyje P&M PRAMOGŲ NAMAI.

P&m Pramogų Namai
Vaikų GIMTADIENIO ŠVENTĖ + vaišės, personažas ir linksmybės
Nuo 149
169 €
DVI Itališkos picos ir pasirinktas limonadas
IŠSINEŠTI
2 asmenys 2 asmenys
2 mėn. + 12 mėn. 2 mėn. + 12 mėn.
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
14.29
16.77 €
Jūros gėrybių vakarienė DVIEM
16.99
19.98 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: