Pasirinkite norimą paslaugą close

Pjazz

Jauki vakarienė arba verslo pietūs restoranuose „Pjazz"

Norite surengti picų vakarėlį, nepamirštamą vakarą su geriausiais draugais, gimtadienį vaikams, o gal tiesiog jaukiai pavakarieniauti su antrąja puse? „Pjazz" restoranai - Jūsų paslaugoms! Siekiantiems išskirtinio skonio bei vertinantiems gardų maistą, siūlome apsilankyti restoranuose „Pjazz" Kaune arba Vilniuje. Jūsų patogumui kiekviename mieste yra net po kelis šio tinklo restoranus, kad galėtumėte pasirinkti artimiausią.

 

Skanus maistas bei profesionalus aptarnavimas jau laukia Jūsų

„Pjazz" restoranų tinklas džiugina savo gerbėjus nuo pat 1993 metų. Per tiek laiko komanda įgavo daug patirties ne tik ruošiant maistą, bet ir parenkant pačius geriausius ingredientus. Restoranų kolektyvas nuolatos orientuotas tik į nuoširdų klientų aptarnavimą, kad jie namo išeitų sotūs bei laimingi.

Picos iš natūralių produktų – tai „Pjazz" restoranų vizitinės kortelės

Šiuose restoranuose atrasite visiems puikiai žinomo tradicinio maisto ir gėrimų (salotų, sriubų, karštųjų patiekalų, įvairių desertų, net japoniškos virtuvės maisto). „Pjazz" visada labai patogu pavakarieniauti, papietauti arba papusryčiauti. Vis dėlto pastebėjome, kad klientus labiausiai vilioja išskirtinio skonio picos, ruošiamos iš pilno grūdo miltų. Lietuvoje jų suvalgyta jau daugiau nei 8 milijonai.

Įsigiję mūsų akcijos kuponus, galite pasirinkti norimą sumą, kurią galėsite išleisti restorane. Taip pat galite rinktis ir kitus pasiūlymus, pavyzdžiui, gimtadienio šventę vaikams arba firminių picų degustacijas restoranuose „Pjazz".

Pjazz
Vaikų gimtadienio šventė
1–10 asmenų 1–10 asmenų
2 valandos 2 valandos
3 mėn. + 12 mėn. 3 mėn. + 12 mėn.
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
95
115 €
Vakarienė DVIEM restorane PJAZZ
2 asmenys 2 asmenys
3 mėn. + 12 mėn. 3 mėn. + 12 mėn.
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
Nuo 30
DVI DIDELĖS legendinės PJazz PICOS su gėrimais
-44%
1–2 asmenys 1–2 asmenys
1 mėn. + 12 mėn. 1 mėn. + 12 mėn.
Nemokamai pratęsim Nemokamai pratęsim
9.99
17.99 €
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: