Pjazz

Restoranuose PJazz Vilniuje ir Kaune kiekvienas atras savo skoniui mėgiamus patiekalus. Čia siūlomas meniu - itin platus, jame rasite įvairių pasaulio šalių virtuvių patiekalus. Picos, makaronai, salotos, karštieji patiekalai, užkandžiai ir gėrimai - jums tereikia išsirinkti ir pasidovanoti sau nepamirštamą laiką draugų ar šeimos rate!

Pietaukite restorane arba užsisakyti maisto į namus ir sutaupykite nemažai laiko. Beje, restorane galite surengti ir savo šventę - čia organizuojami vaikų gimtadieniai bei kt. Jums svarbios šventės. Vaikų gimtadienių metu galėsite pasirinkti picų, sausainėlių ar keksiukų kepimo programą. Kiekvienas šventės dalyvis bus papuoštas kepėjų atributika — kepurėmis ir spalvingomis prijuostėmis, o šventinė erdvė bus papuošta specialiai Jūsų vaiko gimtadieniui.

Beta.lt portale taip pat rasite ir kitų restorano Pjazz pasiūlymų. Įsigykite kuponą maisto sąskaitai už gerą kainą arba padovanokite sau ar artimiesiems Pjazz dovanų kuponą pasirinktai sumai. Galėsite rinktis 30 €, 50 € ar net 100 € vertės dovanų kuponą ir atsiskaityti už restorano paslaugas.
Pjazz
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: