Pasirinkite norimą paslaugą close

Pilotai.lt

Pilotai.lt – norite skraidyti? Išmokite, tai gali visi...

Žinoma, jei tikrai labai to norite, tuomet nesvarbu, kokios profesijos atstovas esate. Pilotu galite tapti vedami vidinės aistros ir svajonės, kuo dažniau pakilti virš žemės.

Asociacija Pilotai.lt suteikia galimybę visiems svajotojams, nusprendusiems žengti pirmą žingsnį veiksmų link, mokytis pilotuoti orlaivį. Jeigu dar nesate tikras, kad tai tikrai Jums, arba norite padovanoti tokią galimybę patikrinti savo svajonių stiprumą kitam, rinkitės mokomąjį skrydį virš Kauno, kurio metu bus suteikta galimybė pilotuoti orlaivį pačiam.

Be abejo, mokomasis skrydis skirtas ne tik norintiems išmokti pilotuoti, bet ir visiems aukščio bei adrenalino aistruoliams. Todėl tai bus puiki, nepamirštama atrakcija ir unikali dovana.

Pieš skrydį vyks apmokymai ir suteikta būtina informacija apie galimą valdymą. Dviejų vairalazdžių pagalba, galėsite išmėginti pilotavimą ir būsite supažindinti su esama valdymo sistema. 

Pilotai.lt ne tik dovanoja skrydžių galimybes aukščio aistruoliams, bet ir kviečia jungtis norinčius gilinti žinias bei praktinius įgūdžius.  

Pramoginiai ir bandomieji skrydžiai bei mokymai vyksta S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome, Kauno mieste, Aleksoto mikrorajone. 

Pasinaudokite Beta.lt akcija ir patirkite naujų neišdildomų įspūdžių arba padovanokite juos kitiems.
Pilotai.lt
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: