Pasirinkite norimą paslaugą close

Ostemeda

Klaipėdoje įsikūrusiame Reabilitacijos centre „Ostemeda" esantis druskų kambarys įrengtas naudojant naujausias technologijas. Vokiečių gamybos medicininė įranga „SeaClimate" yra testuota ir licencijuota pagal Vokietijos medicinos produktų įstatymus ir pagaminta pagal aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Skirtingai nuo įprastų halokamerų, šiuo įrenginiu purškiamas sausas, labai smulkių dalelių druskos rūkas. Jis negadina drabužių, o mažosios rūko dalelės lengvai patenka į kvėpavimo takus ir absorbuojamos per odą.


Išbandykite haloterapijos seansus ir pajuskite teigiamą naudą Jūsų sveikatai ir gerai savijautai. Beta.lt portale siūlome net 5-ių haloterapijos seansų kursą, kuris palengvins jūsų kvėpavimą, pagerins savijautą ir leis mėgautis kokybišku gyvenimu.


Beje, šiuo metu kuponą apsilankymui druskų kambaryje galite įsigyti su beveik 40 proc. Nuolaida. Tai puiki dovana ne tik Jums, bet ir artimiesiems, juk sveikata - brangiausias turtas! O Beta.lt pasiruošusi pasirūpinti Jumis ir Jūsų sveikata daug pigiau!

Ostemeda
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: