Pasirinkite norimą paslaugą close

Ortodenta

Jeigu jums rūpi Jūsų burnos sveikata, apsilankykite odontologijos klinikoje ORTODENTA. Čia dirba kvalifikuoti specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Klinikoje atliekamos aukščiausios kokybės dantų gydymo, plombavimo, implantavimo, estetinio plombavimo, protezavimo, ortodontijos, burnos higienos, dantų balinimo ir kitos paslaugas.


Tam, kad galėtumėte džiaugtis tobulai balta ir gaivia šypsena ir nemažai sutaupytumėte, Beta.lt portale Jums paruošėme puikių pasiūlymų odontologijos paslaugoms. Mūsų portale visi, kuriems rūpi gaivi ir sveika šypsena, ras profesionalią burnos higieną su KaVo prophy perlais ir profilaktinę dantų patikrą itin patrauklia kaina. Mūsų portale taip pat rasite puikius pasiūlymus su akcija metaliniams arba safyriniams breketams, kurie būtini, jeigu norite džiaugtis nepriekaištinga šypsena. Na, o trokštantys baltų dantukų, Beta.lt portale ras puikų pasiūlymą profesionaliai atliekamam balinimui LED lempa. Nepamirškite - visos paslaugos atliekamos aukščiausios kvalifikacijos specialistų, kurie pasirūpins, jog iš odontologo kabineto išeitumėte patenkinti rezultatu.


Beta.lt portale nuolat rasite Jūsų sveikatai ir gerai savijautai subalansuotų pasiūlymų gera kaina, taip pat galite įsigyti dovanų kuponus įvairioms paslaugoms. Mes pasirūpinsime, kad galėtumėte džiaugtis procedūromis pigiau!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: