Pasirinkite norimą paslaugą close

Origonas

Žirgų mylėtojus maloniai kviečiame į sporto klubą „Origonas"!

Graži Anykščių gamta, plaukuose dvelkiantis vėjelis, gracingieji žirgai – visa tai Jums suteiks sporto klubas - žirgynas „Origonas". Kviečiame visą Jūsų šeimą ar būrį draugų pajodinėti žirgais įstabiose Anykščių apylinkėse bei pajusti tikrąjį laisvės polėkį.

„Origonas" įsikūręs Niūronių kaime nuostabios gamtos apsuptyje

Čia maloniai kviečiame ne tik pramogauti bei jodinėti žirgais, tačiau ir profesionaliai treniruotis su žirgyno įkūrėju V. Uogela.  Tyras oras bei puiki kompanija – tai viskas, ko reikia, kad Jūsų pasijodinėjimas žirgais taptų neužmirštama pramoga.

Jodinėjimas žirgais kuo puikiausiai tinka tiek azartiškiems žmonėms, tiek užkietėjusiems romantikams

Siūlome čia atvykti ir išbandyti jodinėjimo pramogas tiek įsimylėjėlių poreles, tiek ir visą šeimą, įskaitant mažuosius jos narius. Profesionalus instruktorius visada padės bei užtikrins Jūsų žygių saugumą.

Dėmesio! Trokštantys patirti dar daugiau malonių įspūdžių, gali pasirinkti pasivažinėjimą autentiška XX amžiaus karieta (fajetonu). Taip pat siūlome sudalyvauti ir romantiškoje fotosesijoje su žirgais. O vasaros metu patys drąsiausieji galės išbandyti maudynes upėje kartu su žirgais.

Ilgai nesvarstykite ir įsigykite specialius kuponus: jodinėjimą žirgais gamtoje vienam asmeniui, vaikui arba visai šeimai. Paslaugos kainą sudaro ir instruktoriaus priežiūra.
Origonas
Jodinėjimas žirgais sporto klube ORIGONAS
Nuo 12.5
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: