Pasirinkite norimą paslaugą close

Only Good Vibes

Only Good Vibes – pabėk nuo miesto šurmulio!

Didžiausias technologinių inovacijų privalumas – vis augantis komfortas žmogui. Plūduriavimo kapsulės kaip tik vienos iš naujausių išradimų, pritaikytų žmogaus sveikatinimui ir atsipalaidavimui. Inovatyvi plūduriavimo studija, Vilniaus centre, pritaikyta šiuolaikinio žmogaus esminiams poreikiams – atsiribojimui nuo miesto šurmulio, streso ir nuolatinio skubėjimo.

Vis dažniau miestiečius kamuojanti įtampa skatina ieškoti priimtiniausių atsipalaidavimo metodų. Vieni skuba į sporto klubus, kiti į gamtą, kažkas, deja, pasirenka žalingus būdus, oOnly Good Vibeskviečia išmėginti plūduriavimą vandenyje. Tai unikalus potyris, kuris kas kartą apsilankius atsiskleidžia vis naujomis emocijomis.

Tad neverta imti atostogas ir vykti į svetimas šalis medituoti bei pažinti save. Plūduriavimas – tai puiki galimybė panirti į save ir visiškai atsipalaiduoti.

Plūduriavimo kapsulėje panirsite į maloniai šiltą, magnio druskos (EPSOM) prisodrintą vandenį ir patirsite nesvarumo būseną. Tai iš tiesų nepakartojamas jausmas. Užsienyje ši terapija sulaukė nemažo populiarumo dėl itin teigiamo efekto. Plūduriuojant nebelieka išorinių dirgiklių ir liekate tik patys su savimi, mintys nurimsta, o kūnas atsipalaiduoja.

Plūduriavimo terapija – tai ypatinga dovana artimam žmogui ir Jums patiems. Juk kas gali būti įdomiau nei savęs pažinimo nuotykis.

Only Good Vibes
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: