Pasirinkite norimą paslaugą close

Nykščio Namai

Nakvynė bei apgyvendinimas su įvairiomis pramogomis, namų jaukumas, šiluma bei svetingumas - visą tai siūlo viešbutis NYKŠČIO NAMAI, įsikūręs Anykščiuose – legendomis apipintame, dainių apdainuotame krašte, Laimės žiburio kalno papėdėje. Apsistoję komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose kambariuose mėgausitės ramiu poilsiu, o nuobodžiauti čia tikrai neteks, nes darbštus kolektyvas siūlo visą kompleksą paslaugų. 

Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia sporto salė, treniruoklių salė, lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, žaidimų kambarys, kuriame galima žaisti biliardą, stalo tenisą, smiginį.

Atvykus pasisvečiuoti į Anykščius, liūdėti nebus kada, nes Jūsų laukia daugybė pramogų ne tik viešbutyje, bet ir Anykščių regioniniame parke (viešbutyje gausite bilietus į jį), kuriame yra: regyklos: medžių lajų takas, apžvalgos bokštas, apžvalgos bokštas, stovintis 163 m virš jūros lygio; lankytojų centro ekspozicija; atodangos; Puntuko akmuo bei kiti saugomi akmenys; saugomi medžiai; piliakalniai; šaltinis; Jono Biliūno kapas ir paminklas ant Liudiškių kalvos; Burbiškio dvaras; muziejai.

Pasinaudokite Beta.lt portale teikiamais pasiūlymais ir viešbutyje NYKŠČIO NAMAI ilsėkitės daug pigiau. Rinkitės iš plataus poilsio šeimai ar poroms asortimento ir atraskite žavinguosius Anykščius bei jų apylinkes iš naujo!

Nykščio Namai
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: