Pasirinkite norimą paslaugą close

Nidus

Nidoje, vaizdingoje miestelio vietoje įsikūręs 4* viešbutis NIDUS laukia romantikos ir ramybės nuo miesto šurmulio ištroškusių svečių. Šiuolaikiškumu, elegancija, jaukumu ir komfortu dvelkia kiekvienas iš 26 viešbučio kambarių. Svečių apgyvendinimui siūlomi ir modernūs apartamentai. Viešbutis yra patogioje ir gražioje vietoje pusiaukelėje tarp marių ir jūros.

Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir rinkitės iš įvairių poilsio variantų - nakvynė su pusryčiais, su pusryčiais ir vakariene, o gal poilsis su SPA malonumais? Jūsų nepriekaištingu poisiu pasirūpins viešbučio NIDUS kolektyvas. Be to, viešbutyje veikia ir puikiai klientų vertinamas restoranas bei konferencijų salės Jūsų renginiams.

Čia atvykę įsikursite jaukiame kambaryje, rytą pradėsite gardžiais švediško stalo pusryčiais, vėliau apsilankysite SPA erdvėje, kurioje - garinė pirtis su sūkurine vonia. Galiausiai pasimėgausite vakariene ir palydėsite saulę…

Kiekvienas norintis pusryčiauti, pietauti, ar vakarieniauti yra laukiamas stilingame ir jaukiame, 50 vietų, viešbučio „Nidus" restorane. Čia galite pasimėgauti gardžiais europietiškos virtuvės patiekalais, surengti dalykinę vakarienę ar šventę savo artimiesiems.

Pasinaudokite Beta.lt portale siūlomais apgyvendinimo Nidoje pasiūlymais ir mėgaukitės jaukumu ir maloniomis akimirkomis už visuomet patrauklią kainą. Nepamirškite, kad dovanoti poilsį galite ne tik sau, bet ir brangiausiems žmonėms - tėvams, antrajai pusei ar artimiems draugams - juk malonus atokvėpis Kuršių nerijoje tarp Baltijos jūros ir marių yra būtent tai, ko reikia, nuo miesto triukšmo pavargusiems žmonėms!

Nidus
4* Romantiškas poilsis Nidoje su pusryčiais
PASKUTINĖ MINUTĖ!
Nuo 89
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: