Pasirinkite norimą paslaugą close

Natura Munda

Kauno senamiestyje, J. Naugardo g., įsikūrusiame medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA atliekamos diagnostikos, teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos, gydomos įvairios ligos, taip pat nustatomos ankstyvos ligos stadijos. Centre taikomos gydymo metodikos yra natūralios, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydant vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris. Centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai - kardiologai, gydytojai homeopatai, ginekologai, reabilitologai, neurologai, endokrinologai ir kt.


Apsilankykite medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA ir pasirūpinkite savo sveikata. Na, o jeigu norite ne tik aukštos klasės paslaugų, bet ir prieinamų kainų, ieškokite pasiūlymų portale Beta.lt.


Šiuo metu portale siūlomos šios NATURA MUNDA centre teikiamos paslaugos: pilnas organų ištyrimas echoskopu VYRAMS ir MOTERIMS, maisto netoleravimo testas su alergenų bei mineralų nustatymu bei mitybos rekomendacija, trimatis viso organizmo tyrimas su METATRON 4025 aparatu VAIKAMS ir suaugusiesiems su maisto netoleravimo tyrimu, aromaterapinis masažas JAUNYSTĖS ŽAVESYS, rūgštinis veido odos valymas, ginekologo konsultacija ir apžiūra, ginekologinė echoskopija bei profilaktinis gimdos kaklelio vėžio tyrimas, gydomasis taškinis nugaros masažas ir BEMER terapijos procedūros dovanų, galvos ir pėdų masažas taikant SHIATSU terapiją, utragarsinis veido valymas + beadatė mezoterapija (sonoforezė), gastroenterologo konsultacija + TYRIMAI, KARDIOLOGĖS J. Marcinkevičienės konsultacija + širdies TYRIMAI. Pasirinkimas išties didelis - visos šios paslaugos naudingos jūsų puikiai savijautai ir stipriai sveikatai.


Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais su nuolaida ar akcija ir sutaupykite! Įsigytas kuponas - puiki proga ne tik pasirūpinti savimi, bet ir suteikti galimybę tai padaryti brangiems žmonėms, tad dovanokite artimiesiems sveikatą! NATURA MUNDA - Jūsų sveikatos šaltinis!

Natura Munda
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: