Pasirinkite norimą paslaugą close

Molainių Žirgynas

„Molainių žirgynas" Panevėžyje siūlo daug nepakartojamų akimirkų kiekvienam apsilankiusiam!

„Molainių žirgynas" kviečia tiek suaugusius, tiek vaikus apsilankyti bei patirti daug įspūdžių jodinėjant žirgais. Padedant profesionaliems instruktoriams, Jūs galite atrasti naują savo aistrą – jodinėjimą. Žirgai teikia daug malonių emocijų, net jeigu bijote jodinėti, šiame žirgyne tikrai išgaruos visos Jūsų baimės!

Jodinėjimo pamokos skirtos net ir neturintiems patirties


Jeigu jaučiate didelę meilę žirgams, tikriausiai jau teko dalyvauti jodinėjimo pamokose ir turite šiokios tokios patirties su šiais gyvūnais. Tačiau, kartais, bandydami rasti neeilinių pramogų, nepelnytai pamirštate žirgus ir net nesužinote, kiek daug teigiamų privalumų suteikia jodinėjimas.

Tai kuo rimčiausias sportas, kurio dėka Jūsų kūnas atsigauna ne tik dvasiškai, bet ir ženkliai sustiprėja fiziškai. „Molainių žirgyne" nuolatos vyksta sportinės treniruotės bei varžybos. O ieškantys trumpų pramogų neapsiriks pasirinkę vienkartinius apsilankymus šiame žirgyne.

Beta.lt siūlo Jums ilgai negalvoti ir čiupti puikius pasiūlymus: turistinį žygį su žirgais po Panevėžio apylinkes arba profesionalaus instruktoriaus vedamas jodinėjimo pamokas. Atraskime naują hobį – jodinėjimą drauge!

Molainių Žirgynas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: