Pasirinkite norimą paslaugą close

Minimelts Nuotykių Parkas

KAR KAR nuotykių parkas - visiems, kurie dievina aktyvias pramogas po atviru dangumi!

Tai, ko gero, vienas didžiausių nuotykių parkų Baltijos šalyse, įsikūręs didžiausiame Klaipėdos miesto parke, viliojantis ne tik klaipėdiečius, bet ir svečius iš kitų miestų ar net valstybių. Tarp galybės įvairių pramogų sau tinkančias ras bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo lankytojai.

Didelis pramogų pasirinkimas

KAR KAR nuotykių parke visi užsiėmimai yra aktyvūs, skirti fiziškai išsijudinti. Atvykite čia su šeima ar draugų kompanija. Švęskite savo gimtadienius, mergvakarius, bernvakarius ar kitokias progas. Jei nenorite laipioti, ar bijote aukščio, galite pasivažinėti paspirtukais, dviračiais, riedučiais, riedžiais ar pažaisti diskogolfą bei išbandyti šiaurietišką ėjimą, o išalkę užsukite užkąsti į parke esančią ledainę-blyninę. Vasarą KAR KAR nuotykių parke organizuojamos vaikų stovyklos.

Žinoma, pagrindinė KAR KAR nuotykių "šaka” yra laipiojimas tarp medžių. Iš keleto laipiojimo trasų tikrai išsirinksite sau tinkamiausią. Aptarnaujantis personalas mielai pamokys Jus, o prireikus padės įveikti sukilusias baimes. Tai ne tik pramoga, bet ir puiki treniruotė Jūsų kūnui ir dvasiai.

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: