Masažo klinika

Vilniuje įrengtoje Masažo Klinikoje Jūsų laukia išskirtinis dėmesys, jauki aplinka, patyrę bei atsakingi aukščiausios kvalifikacijos, su medicininiu išsilavinimu, profesionalūs specialistai - silpnaregiai, puikiai išmanantys pažangiausius masažo ir estetikos metodus, ypatingą dėmesį skiriantys skausmo, bei kitų problemų sprendimui. Apsilankykite Masažo Klinikoje ir išsirinkite Jums tinkamiausią masažą už itin patrauklią kainą.

Jeigu norite ne tik pasimėgauti masažu, bet ir sutaupyti, peržiūrėkite portale Beta.lt teikiamus pasiūlymus. Mūsų asortimente rasite įvairių masažų, kuriuos atliks Masažo Klinikos specialistai. Beta.lt portale siūlomos šios procedūros: gydomasis viso kūno masažas, gydomasis nugaros masažas arba jų kursas, raumenis atpalaiduojantis viso kūno masažas, imperatoriškasis grožio rinkinys moterims bei efektyvi ŠLAUNŲ, PILVO arba SĖDMENŲ korekcija PROSHOCK ICE aparatu. Procedūros sukurtos specialiai Jums, tad jas išmėginus, pajusite jėgų antplūdį ir geros nuotaikos bangą.


Beje, nepamirškite, kad masažas - puiki dovana artimajam bet kokia proga, juk atsipalaiduoti nori kiekvienas! Įsigykite Beta.lt kuponą ir padovanokite galimybę pailsėti tiems, ką mylite labiausiai!

Masažo klinika
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: