Pasirinkite norimą paslaugą close

Masažo klinika

MASAŽO KLINIKA sugrąžins sveikatą Jūsų kūnui 

Sostinėje įsikūrusioje MASAŽO KLINIKOJE pagrindinis dėmesys skiriamas rankomis atliekamoms medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurias atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai silpnaregiai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetentingai atlieka ne tik masažą, bet ir atsižvelgdami į esamą problemą, konsultuoja kineziterapijos ar mankštos klausimais.

Patariant specialistui, masažai, derinami su kitomis procedūromis, tokiomis kaip detoksikacija, preso terapija, roll masažu, sureguliuoja medžiagų apykaitą, padidina darbingumą bei sustiprina kitas svarbias gyvybines organizmo funkcijos. Todėl seansų metu ypatingas dėmesys skiriamas kiekvienam klientui.

Sveikatinimas ir specialistų konsultacijos 

MASAŽO KLINIKOJE teikiamos gydomosios bei estetinės medicinos paslaugos:  

medicininis gydomasis masažas
kūną ir veidą jauninančios bei kitaip puoselėjančios procedūros. 

Taip pat suteikiama patyrusio gydytojo kineziterapeuto konsultacija, kurios metu sudaroma individuali, rekomenduojamų kompleksinių masažų bei procedūrų programa.

Klinikoje dėmesys skiriamas visiems, o aukšta darbuotojų kvalifikacija, kokybiška įranga, kasdienis darbas su klientais ir sukaupta patirtis užtikrina kokybiškas paslaugas bei leidžia pasiekti puikių rezultatų.

Tad pasinaudokite specialiais Beta.lt pasiūlymais ir pasirūpinkite brangiausiu turtu – sveikata.

Masažo klinika
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: