Pasirinkite norimą paslaugą close

Marijampolės Oreivių Klubas

Marijampolės oreivių klubas – padovanokite nepamirštamus pojūčius!

Jeigu mėgstate ramybę, erdvę ir negalite gyventi be gamtos – skrydis oro balionu kaip tik Jums. O jei Jums žemė po kojomis malonesnė, bet žinote, kas negali gyventi be dangaus, išpildykite šią brangaus žmogaus svajonę.

Kurią Lietuvos vietą norėtumėte pamatyti iš paukščio skrydžio?

Marijampolės oreivių klubas, su daugybę apdovanojimų pelniusiu pilotu Rimu Kostiuškevičiumi priešakyje, pakels ir skraidins virš pasirinktų nuostabių apylinkių.

Galite rinktis iš esamų maršrutų pasiūlymų, tokių kaip: Vilnius, Trakai, Kauno apylinkės, Suvalkija, Klaipėda, Palanga arba tartis dėl bet kurios kitos vietovės.

Jaudintis tikrai nereikia, patyrę pilotai praves saugaus skrydžio instruktažą ir užtikrintai valdys oro balioną visos kelionės metu. Nusileidę sėsite į transporto priemonę ir Jus parveš ten, iš kur paėmė. Be to, prisiminimui bus įteiktas diplomas.

Skrydžiui nėra svarbus sezonas – tai vasara ar žiema, tačiau blogomis oro sąlygomis skristi negalima, todėl numatyta data gali kisti. 

Pasirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą Beta.lt ir iš dangaus pasigrožėkite nepakartojamu, nuolat kintančiu lietuviškos gamtos grožiu. 

Marijampolės Oreivių Klubas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: