Marijampolės Oreivių Klubas

Skrydis oro balionu – tai įsimintinas nuotykis ir pramoga visam gyvenimui! Leiskitės į nepamirštamus įspūdžius, pamatykite gražiausius vaizdus ir pasimėgaukite puikiu skrydžiu! Oro balionas bus valdomas 20 metų patirtį turinčio ir daugybę apdovanojimų įvairiuose oro balionių čempionatuose pelniusio piloto Rimo Kostiuškevičiaus ir jo komandos, kuri užtikrins Jūsų saugumą! Beta.lt nuolat rasite skrydžių oro balionu pasiūlymus už gerą kainą!

Pamatykite Lietuvos miestus iš paukščio skrydžio! Skrydis oro balionu Trakuose, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje arba Palangoje! Skrydžiai trunka apie 1 valandą, tad turėsite pakankamai laiko pasimėgauti nerealiais vaizdais ir pasidaryti šaunių nuotraukų! O svarbiausia, kad MARIJAMPOLĖS OREIVIŲ KLUBAS skraidina visais metų laikais – net ir žiemą! Svarbiausia – tinkama apranga ir gera nuotaika.

Jeigu ieškote dovanos vyrui, dovanos merginai, dovanos tėvams ar draugamsskrydis oro balionu yra puiki dovanos idėja! Dovanokite galimybę pakilti nuo žemės ir pamatyti nuostabius vaizdus – pasimėgauti miesto panorama ar įspūdinga gamta! Pasinaudokite akcijomis bei nuolaidomis ir pramogomis pasimėgaukite už dar geresnę kainą bet kuriuo sezonu! 

Marijampolės Oreivių Klubas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: