Pasirinkite norimą paslaugą close

Manošiluma.lt

Manosiluma.lt - tikri savo srities profesionalai, vykdantys dujinių katilų, šilumos siurblių tiekimą, pardavimą, montavimą, visų šildymo katilų remonto darbus bei šildymo sistemų profilaktinius darbus. Jeigu norite šaltajam sezonui pasiruošti tinkamai, užsisakykite Manosiluma.lt meistrų paslaugas ir išvenkite nemalonių staigmenų.


Beta.lt galite įsigyti dujinių šildymo katilų sistemos profilaktikos paketą, kurį sudaro šios paslaugos: išorinės katilo būsenos patikrinimas, prietaiso būklės patikrinimas, nešvarumų pašalinimas, elektros kištukinės ir gnybtų jungčių patikrinimas, taisymas, oro tiekimo/išmetamųjų dujų linijų sandarumo ir tvirtumo patikrinimas, šildymo katile esančių kondensato kanalų bei kondensato sifono išvalymas, šildymo katilo nuorinimas, degimo ir degiklio veikimo patikrinimas,
reikiamų katilo parametrų patikrinimas, saugumo priemonių patikrinimas, šilumokaičių plovimas ir valymas bei kitos būtinos paslaugos.

Su Beta.lt naudingą paslaugą galite įsigyti su net 40 % nuolaida. Pasirūpinkite savo namų šiluma ir puikia dujinio katilo būkle. Tiesiog pasinaudokite Beta.lt akcija ir sutaupykite!

Manošiluma.lt
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: