Pasirinkite norimą paslaugą close

Major Challenge

"Major Challenge” - tiems, kas nori adrenalino!

Tai vienas naujausių bagių projektų Lietuvoje, kurį sumanė bei įgyvendino adrenalino entuziastų trijulė. Jeigu ir Jums per vakarėlius bei šventes nuobodu tiesiog sėdėti prie stalo ir valgyti, perkelkite juos į šią išskirtinę vietą netoli Kauno. Aštrūs pojūčiai ir gera nuotaika garantuoti!

"Major Challenge” personalas laukia Jūsų tiek grupėmis, tiek po vieną bet kuriuo paros metu. Tiesiog paskambinkite ir užsiregistruokite.

Net 2 kilometrai išskirtinių pojūčių

Važiuosite bagiais specialiai Jums paruošta 2 km trasa, kurioje teks įveikti įvairias kliūtis: vandens ir purvo ruožą, 45 laipsnių posūkį, tramplinus bei nusileidimus. Tai tikras išbandymas Jūsų budrumui.

Po adrenalino dozės laukia ramus poilsis išskirtinėje erdvėje

Pasivažinėję galėsite pailsėti bei atsipalaiduoti kupolo formos pavėsinėje, kurioje žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Šalia jos rasite patogius sėdmaišius bei grilius.

Atvykite su vaikais

Jums tikrai nereikia ieškoti, kampalikti mažuosius. "Major Challenge” poilsio zonoje jų laukia smagi žaidimų erdvė. Kol suaugusieji mėgausis adrenalinu, mažieji savo jėgas galės išbandyti jiems skirtose pramogose.

Major Challenge
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: