Pasirinkite norimą paslaugą close

Lynų Kelias

Lynų kelias – pakilk virš pušų viršūnių!

Jeigu ne kartą buvote Druskininkuose ir dar nepakilote su vieninteliu Lietuvoje keleiviniu keltuvu, tai praradote tikrai nemažai. O net jei išbandėte šią pramogą, neabejojame, kad galimybę dovanotumėte kitiems ir patys neatsispirtumėt patyrinėti kraštovaizdį skirtingais metų laikais.

Lynų kelias– tai saugi keltuvų trasa, besitęsianti 1,16 km nuo Druskininkų vandens parkoiki Snow Arenos. Tai unikali proga pakilti į 45 metrų aukštį ir pasigrožėti kurortinio miestelio gamtovaizdžiu. Užburiančios pušų viršūnės, tyvuliuojantis upės vanduo ir atsiverianti miesto panorama sužavės kiekvieną.

Jeigu aukštis Jums kelia nerimą ir nemalonius jausmus, Lynų kelias– puiki galimybė saugiai pažvelgti šiai baimei į akis. Dėmesį patrauks nuostabūs vaizdai, o kelionė netruks per ilgai – septynias su puse minutės. Tiesą sakant, vėliau norėsite dar ir dar pakilti. Tai gali tapti smagiu „apšilimu" vaikams prieš planuojamą skrydį lėktuvu.

Visi metų laikai Lietuvoje skiriasi savo spalvomis, todėl nelaukite tik žydinčio pavasario, liksite sužavėti ne tik auksinių rudens lapų, bet ir tviskančio žiemos sniego.

Tad Lynų kelias– puiki pramoga visai šeimai. Jei svarstote, ką dovanoti, kad tiktų ne tik vienam asmeniui, rinkitės apžvalginės kelionės keltuvu kuponus.

Lynų Kelias
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: