Pasirinkite norimą paslaugą close

Laipiojimo Centras

„Miegantys drambliai" – svajojantiems užkariauti kalnus!

Svajojate užkopti į Everestą, bet aukščiau savo namo laiptų nesate užlipę? O gal esate tikri laipiojimo asai ir vis ieškote kur išbandyti savo gebėjimus? Tiek vieniems, tiek kitiems puikiai tiks Kauno mieste įsikūręs laipiojimo centras „Miegantys drambliai". 

Tikrų laipiojimo entuziastų buveinė

„Miegantys drambliai" yra vienas didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse. Čia daug šviesos ir erdvės, o viskas sukurta Jums ir iš širdies. 

„Miegančių dramblių" salė suplanuota ne tik kaip laipiotojų centras, bet ir kaip kasdienė jauki susitikimo vieta po dienos darbų ar studijų visiems, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. 

Juk laipiojimas – tai gyvenimo būdas ir naujų potyrių, laimės, judėjimo bei tikrų draugų kupina laisvalaikio veikla. Tad laipiojimo entuziastams pavadinimas „Miegantys drambliai" puikiausiai žinomas jau dešimt metų. O tiems, kurie apie šį centrą dar nieko nežino ir nėra išmėginę čia savo jėgų, tereikia atvykti. 

Centre Jus pasitiks nuoširdi ir paprasta komanda, kuri mielai pamokys laipiojimo ar asmeniškai patars renkantis inventorių ir paslaugas, bei su džiaugsmu išklausys Jūsų pasiūlymus.

Tad aplankykite „Miegančius dramblius" su visa šeima ir išbandykite savo jėgas laipiojime (boulderinge) bei laipiojime į aukštį su specialia įranga. Centre yra atskiros erdvės suaugusiesiems, vaikams bei Jūsų poilsiui.
Laipiojimo Centras
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: