LA PASTA TRATTORIA
LA PASTA TRATTORIA
Įvertinimas

LA PASTA TRATTORIA

Apie partnerį

Itališkos virtuvės pasididžiavimas - makaronai, ravioli, lazanija, Romos stiliaus picos, desertai - jau turi Vilniuje savo namus – LA PASTA TRATTORIA! LA PASTA TRATTORIA restoranas, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, Totorių gatvėje, kviečia Jus itališkos vakarienės dviese!


Jaukiame restorane paragausite autentiškų itališkų patiekalų ir puikiai praleisite laiką. O jeigu norite ne tik atrasti Italiją savo lėkštėje, bet ir nemažai sutaupyti, pasinaudokite puikiais Beta.lt pasiūlymais! Siūlome Jums įsigyti 3-jų patiekalų vakarienę dviem, kurią sudaro užkandis, karštasis patiekalas ir desertas. Jeigu norite savo vakarienę išsirinkti patys, tuomet įsigykite 30 eurų vertės sąskaitą restorane ir rinkitės ką tik norite.


Na, o jeigu norite ne tik pasilepinti gardžiais itališkais patiekalais, bet ir pradžiuginti brangų žmogų, Beta.lt portale rasite ir dovanų kuponus restorano meniu. Jums tereikia pasirinkti, už kokią sumą norite įsigyti kuponą, spausti PERKU ir viskas - jūs turite puikią dovaną brangiems žmonėms bet kokia proga!


Beta.lt portale nuolat rasite pasiūlymu su akcija ir nuolaida, stengiamės, kad Jus pasiektų pasiūlymai už itin gerą kainą!

LA PASTA TRATTORIA

Rūšiuoti pagal:
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: