Pasirinkite norimą paslaugą close

Krokodiliukas

Akrobatikos mokykla KROKODILIUKAS yra vienintelė Vilniaus regiono profesionali akrobatikos mokykla, kuri džiaugiasi kasmet organizuodama vasaros AKROBATIKOS STOVYKLĄ įvairaus amžiaus vaikams, kurioje ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir atsižvelgiama į individualius jų poreikius. Stovykla veikia patogioje vietoje - OGMIOS mieste, tad patogu čia vaikus atvežti ir, dienai einant į pabaigą, pasiimti. 

Beta.lt portale rasite net dvi akrobatos stovyklas, kurias organizuoja mokykla KROKODILIUKAS. Į stovyklos kainą įskaičiuota: 5 arba 6 dienų dienos stovykla 6-16 m. vaikams; dienos stovykla kiekvieną darbo dieną nuo 7:50 iki 17:10 val.; originalūs sportiniai marškinėliai; sportinis maišelis ir gertuvėlė; maitinimas; sporto salės nuomos mokestis; sportinė, edukacinė ir kultūrinė stovyklos programos; kviestiniai treneriai su specialiai stovyklai paruošta programa; apdovanojimai ir prizai; grupės vadovų paslaugos. Galėsite rinktis jums tinkamiausią pamainos datą ir padovanoti savo vaikams nepamirštamą vasaros savaitę. 

Pasinaudokite Beta.lt portale esančiais pasiūlymais ir ne tik praturtinkite vaikų vasarą, bet ir sutaupykites, nes kasdien čia pateikiami pasiūlymai su didele nuolaida ir gera kaina.
Krokodiliukas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: