Pasirinkite norimą paslaugą close

Kraujo Laboratorija

KRAUJO LABORATORIJA yra medicininių tyrimų laboratorijų tinklas Lietuvoje. Per trumpiausią įmanomą laiką, Jums bus suteikta aukščiausia tyrimų kokybė. Laboratorijos specialistai suteiks jums visą reikalingą informaciją apie jūsų pasirinktus tyrimus bei pateiks jau gautų rezultatų išsamias analizes. Apsilankykite KRAUJO LABORATORIJOJE ir pasirūpinkite savo sveikata iš anksto! Kraujo tyrimai atliekami visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose miesteliuose.

Su Beta.lt rūpinkitės savo sveikata PIGIAU! Nuolat atnaujiname pasiūlymus už labai gerą kainą! Profilaktiniai bendri ir išsamūs kraujo tyrimai, vitamino D tyrimas, skydliaukės tyrimas, kepenų arba kasos ištyrimo programos, profilaktiniai MOTERS arba VYRO kraujo tyrimai – viskas už geresnę kainą!

Pasinaudokite Beta.lt siūlomomis akcijomis ar pasiūlymais su NUOLAIDA ir sutaupykite! Sveikatos paslaugų dovanų kuponas - puiki proga suteikti galimybę brangiems žmonėms pasirūpinkite savimi, tad dovanokite artimiesiems sveikatą! 
Kraujo Laboratorija
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: