Pasirinkite norimą paslaugą close

KELIONIŲ LAIKAS

Kelionių organizatorius KELIONIŲ LAIKAS organizuoja tiek pažintines, tiek poilsines, tiek savarankiškas keliones po įvairias Europos šalis. Platus kelionių pasirinkimas, paskutinės minutės pasiūlymai ir puikios kainos, įkandamos kiekvienam.


Kelionės autobusu, kelionės lėktuvu, pigūs skrydžiais ar paskutinės minutės pasiūlymai - šiuos ir dar daugiau pasiūlymų rasite Beta.lt portale. Galvojate, kur šiais metais atostogausite? Rinkitės egzotines keliones į Maroką, slidinėkite BARDONEKIJOJE arba rinkitės kiek artimesnes ir mažiau ekstremalumo reikalaujančias keliones. Vykite į Italiją, Maltą, Graikiją ar Ispaniją. "Kelionių laikas” agentūra ir Beta.lt komanda pasirūpins, kad jūsų atostogoms netrūktų nieko.


Į daugelį mūsų pasiūlymų įskaičiuota kelionė (autobusu arba lėktuvu), apgyvendinimas geruose viešbučiuose, pusryčiai arba pilnas maitinimas, ekskursijos ir kitos paslaugos. Nesirūpinkite niekuo - čiupkite jums patikusį pasiūlymą už itin patrauklią kainą, kraukitės lagaminą ir leiskite sau bent kelias dienas atsipūsti!


KELIONIŲ LAIKAS
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: