Pasirinkite norimą paslaugą close

Kaunakiemio Pramogos

Kaune įsikūrusi pramogų erdvė Kaunakiemio pramogos siūlo daugybę paslaugų, norintiems smagiai ir turiningai praleisti laiką. Pramogų erdvėje Jūsų laukia: Vilko kartodromas ir pasivažinėjimas gokartais. Tai puiki pramoga visiems, norintiems pajusti adrenaliną ir pergalės skonį! Kaunakiemio pramogų erdvėje veikia ir RIO sporto arena, kuri suskirstyta į dvi zonas: smėlio ir salės aikštelių. Siūlomos paslaugos: paplūdimio tinklinis, salės tinklinis, krepšinis, tenisas, futbolas, badmintonas, biliardas, stalo tenisas. Sporto trenerių paslaugos, pirtis.


Dar viena pramoga - KA-Ringas – įspūdinga arena lazerių žaidimui, elektroniniai ginklai, nesukeliantys skausmo ir žaidimas, kupinas netikėtumų, misijų, o svarbiausia – begalės šypsenų ir smagių emocijų. Pramoga puikiai tinkanti gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, ar įmonės vakarėliui!


Norintys pasukti galvą apsilankys intelektualiame žaidime DP-60: dingti per 60 minučių, kurios pagrindinė užduotis - išsilaisvinti iš užrakintos patalpos per 60 minučių. Tai puiki pramoga visai draugų kompanijai.


Beta.lt portale galite įsigyti visą šių pramogų paketą itin patrauklia kaina. Atvykite į Kaunakiemio pramogų erdvę ir švęskite čia gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar įmonės vakarėlį. Beje, bilietas apsilankymui - puiki dovana draugui, broliui, tėvams ar kitiems, kuriems nesvetimas aktyvių pramogų troškimas!

Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: