Pasirinkite norimą paslaugą close

Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas

Apsilankykite didžiausiame vidaus kartodromų tinkle Lietuvoje, KARTLANDE!

Jei norite kažkuo nauju ir smagiu papildyti savo įprastą kasdienybės rutiną, išbandykite kartingus. Adrenalinas ir pakili nuotaika po tokių pramogų jausis dar ilgai. KARTLANDO ir ELEKTROKART BY KARTLANDAS kartodromai Kaune ir Vilniuje nepriekaištingai įrengti, o įdomios trasų konfigūracijos vilioja aplėkti jas ne po vieną kartą. Atvykę čia galėsite rinktis kartingus iš didelės įvairovės (nuo elektrinio iki vidaus degimo varikliu varomo).

Laukiami tiek pradedantieji, tiek patyrę kartingų sporto mėgėjai

Nei amžiaus ribos, nei blogos oro sąlygos, nei patirties stoka KARTLANDE neegzistuoja. Įvairios trasos pritaikytos tiek naujokams, tiek profesionalams. 300 metrų ilgio pramoginėje trasoje kartingus gali išbandyti net mažyliai nuo 4 metų amžiaus. Jeigu dar nesate susipažinę su šia sporto ir pramogų šaka, nesijaudinkite - prieš išriedant į trasą Jūsų laukia išsamus instruktažas bei aiškūs patarimai. 
Beje, visi Jūsų ir Jūsų draugų "pasirodymai” ir jų rezultatai valdant kartingus, bus stebimi realiu laiku TV ekranuose, kaip tikrų tikriausiose varžybose. 
KARTLANDO kolektyvas ne tik padės Jums susipažinti su trasomis, pažers patarimų, kaip jas greičiau įveikti, bet ir mielai prisidės prie Jūsų gimtadienių ar kitokių švenčių organizavimo.
Kartlandas, Elektrokart By Kartlandas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: