Pasirinkite norimą paslaugą close

Kartenos Sportinės Aviacijos Aerodromas

Kartenos sportinės aviacijos aerodromas – drąsiems ir veržliems!

Turbūt didžiausią malonų adrenaliną suteikia vandens ir oro stichijos. Skrydis virš vaizdingų vietovių ir plaukimas greta autentiškų gamtos vaizdų, pučiant gaivinančiam vėjui – tai viena kitai nenusileidžiančios pramogos. Ar norėtumėte jas išbandyti, o gal net pakartoti?

Kartenos sportinės aviacijos aerodromas kviečia visus, norinčius pasiplaukioti jachta ar paskraidyti parasparniu. Kad ir ką pasirinksite, patirsite neišdildomų įspūdžių ir ypatingų akimirkų. 

Tad jei bijote aukščio ir Jums tai neperžengiama riba, rinkitės pasiplaukiojimą Kuršių mariomis su šaunia kompanija. 

Kuršių marios ir jas supantis kraštovaizdis, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, bene vienas įspūdingiausių visoje Lietuvoje. Todėl, su brangių žmonių kompanija patogiai įsitaisę jachtoje „Rėja" 

galėsite sugerti į save subtilų ir nepakartojamą gamtos grožį, kuris alsuos Jums į krūtinę pučiant marių kvapo prisodrintam vėjui.

Pasiplaukiojimas jachta – tai šauni pramoga norintiems pažymėti šventines datas, susiorganizuoti originalią fotosesiją ar tiesiog pamedituoti skrodžiant bangas. 
Jeigu norite peržengti komforto zoną ir pasimėgauti vaizdais iš paukščio skrydžio, rinkitės skrydį dviviečiu parasparniu. Nesijaudinkite, Jūsų nepakartojamos kelionės oru saugumą garantuos profesionalus instruktorius-pilotas. 

Skrydis parasparniu dažniausiai trunka apie 10 minučių. Jei Jums pritrūks adrenalino, galėsite tartis dėl pratęsimo.  Jei oro sąlygos bus palankios, pakilsite net iki 700 metrų. Juk tai nepakartojama, tiesa? Tai kur kas ryškesni įspūdžiai nei stebint pro lėktuvo langą. 

Pasinaudokite Beta.lt pasiūlymais ir suteikite sau nepakartojamų jausmų. 
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: