Pasirinkite norimą paslaugą close

Kardiolitos Klinikos

„Kardiolitos" klinikos – vieni geriausių gydytojų Lietuvoje, čia teikiamos visos medicinos paslaugos Lietuvos ir užsienio pacientams. Pasirūpinkite savo sveikata ir Jūs - atvykite į KARDIOLITOS klinikas Vilniuje arba Kaune, kur Jums bus atlikti išsamūs organizmo tyrimai, konsultuos aukštos kvalifikacijos gydytojai ir pajusite, ką reiškia visas dėmesys vien tik Jums.


KARDIOLITOS klinikose atliekami įvairūs tyrimai: moters lyties organų echoskopija, skydliaukės echoskopija, pilvo organų echoskopija, krūtinės ląstos rentgenograma, elektrokardiograma (EKG) / kompiuterinė tomografija (KT), bendras kraujo tyrimas, gliukozės nustatymas kraujyje, lipidograma, bendras šlapimo tyrimas, skydliaukę stimuliuojantis hormonas (TTH), makšties išskyrų tepinėlis ir onkocitologinis gimdos kaklelio (PAP) tepinėlis, uropoetinės sistemos echoskopija, skydliaukės echoskopija, pilvo organų echoskopija, krūtinės ląstos rentgenograma ir dar daugybė paslaugų tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.


Jeigu ieškote, kur savo sveikata pasirūpinti ne tik gerai, bet ir nebrangiai, puikių pasiūlymų ieškokite Beta.lt portale. Savo asortimente siūlome įvairias paslaugas ir akcijas medicinos ir sveikatinimo paslaugoms. Galime pasiūlyti išsamių tyrimų paketą, ištyrimo programą moterims bei vyrams, kurią sudaro gydytojų konsultacijos, instrumentiniai tyrimai ir laboratoriniai tyrimai. Mūsų portale taip pat rasite pasiūlymą plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacijai ir atlėpusių ausų korekcijai, dermatovenerologo konsultacijai su apgamo arba seborėjinės keratozės šalinimu iki 0,5 cm arba daugiau nei 0,5 cm, mezotarapijos procedūrai bei kitoms Jūsų sveikatai naudingoms paslaugoms.


Beta.lt portale nuolatos rasite puikių pasiūlymų savo sveikatai su didele nuolaida. Viskas, ką turite padaryti, tai pasirinkti Jums tinkamiausią paslaugą, užsiregistruoti KARDIOLITOS klinikose (klinikos darbo laikas - itin lankstus ir patogus!) ir pasirūpinti puikia savo savijauta. Beta.lt portale puikus kainos ir kokybės santykis - GARANTUOTAS!

Kardiolitos Klinikos
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: