Pasirinkite norimą paslaugą close

Hotel Jurmala SPA

Modernus 4 žvaigždučių viešbutis HOTEL JURMALA SPA įsikūręs pačiame Jūrmalos centre. Iš čia greitai pasieksite paplūdimį ir visus lankytinus miesto objektus – Jomas gatvę, Jūrmalos muziejų, Dzintari parką ir garsųjį Lyvu vandens parką! HOTEL JURMALA SPA yra vienas populiariausių viešbučių šiame kurorte. Pasinaudokite puikiais Beta.lt pasiūlymais ir pasilepinkite kokybišku poilsiu kaimyninėje Latvijoje!

Šiame viešbutyje rasite ne tik šiuolaikiškai įrengtus kambarius, bet ir jaukų restoraną bei bene didžiausią Jūrmaloje SPA centrą! Čia rasite platų poilsio paslaugų asortimentą: atpalaiduojamieji masažai, įvairios vandens, pirčių bei grožio procedūros veidui ir kūnui. Net 3 skirtingų temperatūrų baseinai, 5 pirtys, kaskadas ir sūkurinės vonios – čia mėgausitės nesibaigiančiais malonumais! Čia taip pat rasite ir modernią sporto salę. 

Beta.lt rasite nuolat atnaujinamus pasiūlymus už puikias kainas! Pasinaudokite galimybe atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir susiplanuoti savaitgalio ar kelių dienų kelionę į Latviją! Taip pat dovanokite poilsį savo artimiesiems – dovanos vyrui ar žmonai, draugams, tėvams įvairiomis progomis! Gimtadienis, Valentino diena, Kalėdos ar Vestuvės – kokybiškas SPA poilsis yra visada gera dovanos idėja!

Hotel Jurmala SPA
2 nakvynės su pusryčiais ir SPA DVIEM Jūrmaloje
126
Savaitgalio nakvynė su SPA 4* viešbutyje JURMALA SPA
Nuo 91
SAVAITGALIO poilsis su SPA DVIEM 4* viešbutyje JURMALA SPA
Nuo 149
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: