Pasirinkite norimą paslaugą close

Health & Beauty Therapy By Ispado

„Health & Beauty therapy by Ispado" – kosmetologinės procedūros ir masažai Jūsų grožio puoselėjimui

„Health & Beauty therapy by Ispado" – tai Kauno senamiestyje įsikūręs grožio ir sveikatinimo terapijos centras, kuriame dirba profesionalios kosmetologės bei kūno ir veido masažo specialistai. 

Atliekamos paslaugos ir pasiūlymai, kurių sunku atsisakyti 

Siekiantiems atjaunėti ir sustangrinti veido odą, „Health & Beauty therapy by Ispado" meistrai siūlo pasinaudoti jauninančios procedūros veidui bei KOBIDO masažo deriniu. 

Aktyviai sportuojantiems, patiriantiems fizinį krūvį bei jaučiantiems įtampą ir nuovargį raumenyse, taip pat dirbantiems sėdimą darbą puikiausiai tiks sportinis viso kūno masažas. Šio masažo technika yra stipri, greita ir stimuliuojanti visas raumenų grupes, jas įšildanti ir efektyviai atpalaiduojanti.

Brandžiai ir pavargusiai odai atgaivinti bei sustangrinanti skirta perlų ir deimanto procedūra bei ypatingas veido masažų derinys

Jei norite atsikratyti galvos ir nugaros skausmų, pagerinti miego kokybę, nuotaiką bei darbingumą, rinkitės viso kūno atpalaiduojantį masažą

Pasinaudoję puikiais Beta.lt pasiūlymais, po šių SPA malonumų atsipalaidavę ir puikios nuotaikos bei savijautos, drąsiai ir ramiai sugrįšite į kasdienį gyvenimo ritmą.


Health & Beauty Therapy By Ispado
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: