Pasirinkite norimą paslaugą close

Harmony Parkas

HARMONY PARKAS — unikali vieta Lietuvoje (Vazgaikiemyje, Prienų rajone), esanti tik 41 km nuo Kauno, užburianti savo gamtos grožiu, stebinanti išpuoselėta prabanga ir garantuojanti išskirtinės kokybės poilsį kiekvienam. Šiame parke gausu įvairiausių pramogų ir papildomų paslaugų bei daugiau nei 160 hektarų ramybės.

Aktyviam poilsiui parke skirtos lauko teniso, badmintono, krepšinio, mini futbolo aikštelės, taip pat galima irstytis valtimis, paplaukioti baidarėmis. Gamtos apdovanotame reljefe įrengti takai bėgiojimui, šiaurietiškajam ėjimui, pasivažinėjimui dviračiais.


Pasinaudokite išskirtiniais Beta.lt pasiūlymais ir pasimėgaukite 5* prabanga už patrauklią kainą. Rinkitės poilsį viešbutyje arba viloje, į kurį įskaičiuoti ne tik pusryčiai, bet ir SPA malonumai - NERIBOTAS laikas SPA erdvėje, kurioje mėgausitės saunos, garinės ir Kelo rąstinės pirčių, Šarko dušų malonumais, taip pat Jūsų laukia 25 m keturių takelių plaukimo baseinas, sūkurinis baseinas su kaskadomis, masažinėmis įlankomis, povandeniniais geizeriais.


Jeigu norite ne tik pasimėgauti poilsiu gamtoje, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį, Beta.lt portale gali įsigyti specialių pasiūlymų jodinėjimui - tai pramoga, kuri patiks tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Tiesiog išsirinkite Jums patraukliausią pasiūlymą su nuolaida ir leiskite sau atsipalaiduoti gamtos apsuptyje.

Harmony Parkas
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: