Pasirinkite norimą paslaugą close

Gydomojo Masažo Centras

Atgaivinkite savo kūną gydomuoju masažu

Stresas darbe ir namuose verčia Jus jaustis kasdienės rutinos įkaitais? Stenkitės nepamiršti savęs bei reguliariai pasilepinti. Gydomojo masažo centras Vilniuje jau laukia Jūsų.

Gydomieji masažai – vienas geriausių būdų pasisemti naujų jėgų, žvelgti į kasdienybės iššūkius. Po specialaus masažo atsigauna ne tik fiziniai, bet ir vidiniai kūno resursai. 

Gydomojo masažo centras siūlo išskirtines bei sertifikuotas paslaugas

Vietų, kuriose galima pasilepinti įprastais masažais, Lietuvoje apstu. Tačiau, kalbant apie gydomąjį poveikį, tokių išties reta. Gydomojo masažo centre paslaugas atlieka profesionalūs bei diplomuoti gydytojai – masažuotojai. Įdomus faktas tas, kad jie turi regėjimo sutrikimų, todėl savo darbą atlieka stipriai įsijausdami į žmogaus kūną. Juk geram masažui nereikia regėjimo – čia svarbiausia tikslinga juslė. 

Skirtingi masažai pagal poreikį

Sporto mylėtojai rinksis klasikinius, atpalaiduojančius masažus. O štai daug dirbantys prie kompiuterio mielai rinksis galvos bei pečių masažą, kuris sumažina ne tik įtampą, bet ir kraujo spaudimą. Moterys, svajojančios sulieknėti, tikrai neprašaus pro šalį, pasirinkusios limfodrenažinius masažus. Gydomojo masažo centras siūlo ir kitas paslaugas, atsižvelgiant į individualias sveikatos rekomendacijas.

Nieko nelaukite ir įsigykite beta.lt dovanų kuponą. Gydomasis masažas – tai geriausia dovana Jūsų artimam žmogui. Dovanokite ne daiktus, o teigiamas emocijas bei jausmus!


Gydomojo Masažo Centras
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: