Pasirinkite norimą paslaugą close

Grožio Chirurgija

„Grožio chirurgija" – didžiausia privati chirurgijos klinika Lietuvoje. Klinika veikia didžiuosiuose šalies miestuose - Vilniuje ir Kaune. Čia teikiamos įvairios paslaugos Jūsų grožiui - atliekamos kompleksinės estetinės, dienos chirurgijos iki plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos procedūros. Klinikoje dirba vieni garsiausių chirurgų Lietuvoje – Med. m. dr. V. Kaikaris, Med. m. dr. K. Maslauskas, Med. m. dr. D. Samsanavičius bei kiti gydytojai, nuolat tobulinantys savo žinias tarptautiniuose mokymuose tam, kad galėtų klientams suteikti pačio aukščiausio lygio aptarnavimą ir paslaugas.


Norite išpildyti savo senas svajones ir pašalinti erzinančius išvaizdos trūkumus? Beta.lt portale rasite puikių chirurgijos klinikos pasiūlymų. Siūlome šias paslaugas: plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija ir viršutinių akių vokų plastinė operacija, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija ir krūtų didinimo implantais operacija, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija ir atlėpusių ausų korekcija, 4-ių dantų estetinis plombavimas už 3-ių kainą. Visas procedūras atlieka tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie užtikrins, jog visos grožio procedūros būtų atliktos nepriekaištingai ir džiugintų puikių rezultatu.


Beta.lt portale galite rasti išties puikių „Grožio chirurgija" pasiūlymų už gerą kainą. Siūlome įsigyti profesionalias procedūras pigiau ir džiaugtis puikiais rezultatais. Rinkitės šią daugelio Lietuvos įžymybių pamėgtą kliniką ir įsitikinkite, ką reiškia profesionalus dėmesys klientui ir maksimali Jūsų priežiūra. O Beta.lt portalas jau pasirūpino nuolaida ir gera kaina populiariausioms klinikoms paslaugoms. Tiesiog išsirinkite ir džiaukitės tobula išvaizda ir aukštyn šoktelėjusiu pasitikėjimu savimi!

Grožio Chirurgija
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: