Grand SPA Lietuva

Didžiausias sveikatingumo kompleksas GRAND SPA Lietuva Druskininkuose kviečia apsilankyti visus, kuriems nesvetimas kokybiško poilsio noras. Komplekse veikia gydykla, SPA namai, restoranas, konferencijų centras, net trys viešbučiai, taip pat galite mėgautis poilsio ir sveikatingumo programomis. Visi čia atvykę, laiką gali leisti čia pat veikiančiame vandens parke!

Unikalaus interjero „Grand SPA Lietuva" vandens parkas kiekvienam padės atrasti savo stichiją: vandenį, orą, žemę ar ugnį. Vandens parke Jūsų laukia: ilgasis plaukimo ir išdykusių jūros bangų baseinai, linksmai vinguriuojanti kalnų upė, vaikų baseinėlis, kriokliais krintančio vandens jėga ir sūkurinių vonių šiluma ir kitos pramogos.

O norintys pajusti gydomąjį šilumos poveikį, gali užsukti pasišildyti į pirčių zoną, kurioje yra 5 skirtingų rūšių pirtys ir rytietiška „Hamamą" pirtis, ledo kambarys, šildomi gultai, vonelės kojoms, šaltas baseinas, linksmieji dušai.

Įsigiję kuponą poilsiui Grand SPA Lietuva Beta.lt portale, Jums priklausys pasirinktas poilsio paketas, kurį sudaro, ne tik nakvynė komfortiškame kambaryje, bet ir pusryčiai, neribotas apsilankymas vandens parke bei treniruoklių salėje, bet ir kitos paslaugos - SPA procedūros, masažai ar šveitimai. 

Norite padovanoti poilsio akimirkas tiems, ką mylite? Beta.lt portale siūlome ne tik poilsio paketus, bet ir jaukias vakarienes bei masažo malonumus. Kiekvienas čia atras sau tinkamiausią atokvėpio ar dovanos idėjos variantą. Jums belieka peržiūrėti pasiūlymus už puikias kainas, išsirinkti, spausti PERKU ir vykti atrasti savo poilsio oazės!

Grand SPA Lietuva
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: