Grand Baltic Dunes

Planuojate poilsį Palangoje? Ieškote, kur apsistoti, tačiau norite ne tik puikios kainos, bet ir komforto - tam, kad mini atostogoms netrūktų nieko? Siūlome atrasti ir apsilankyti 4+* viešbutyje GRAND BALTIC DUNES! 

Viešbutyje šie patogumai: požeminė stovėjimo aikštelė, poreikius atitinkantys kambariai ir apgyvendinimas, kuriuose - modernios virtuvėlės ir viskas, ko gali prireikti jūsų poilsiui, taip pat viešbutyje esate laukiami su savo augintiniais - daugiau nereikės sukti galvos, kur juos palikti, kol būsite išvykę! Viešbutis GRAND BALTIC DUNES įsikūręs vos 5 min. pėsčiomis nuo Baltijos jūros ramioje kurorto vietoje, todėl čia ilsėtis patiks ir poroms, ir šeimoms su mažais vaikais.

Rinkitės iš šaunių Beta.lt pasiūlymų su akcija ir viešbutyje GRAND BALTIC DUNES ilsėkitės dar pigiau. Kasdien atnaujinamame paslaugų asortimente rinkitės iš apgyvendinimo pasiūlymų dviem asmenims ir mėgaukitės nakvynėmis, pusryčiais, pasivažinėjimu dviračiais ir kitomis paslaugomis darbo dienomis arba savaitgaliais. 

Nepamirškite, jog geriausia dovana artimajam - poilsis, tad nustebinkite jį šaunia viešnage Palangoje, o puikų pasiūlymą su nuolaida rasite mūsų portale. Pasikliaukite teigiamais GRAND BALTIC DUNES klientų atsiliepimais ir atraskite savo poilsio oazę!

Grand Baltic Dunes
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: