Pasirinkite norimą paslaugą close

Grand Baltic Dunes

Grand Baltic Dunes: idealus pasirinkimas planuojantiems poilsį Palangoje!

Jeigu trokštate, kad Jūsų laikas pajūryje taptų maksimaliai komfortiškas bei nepamirštamas, apsilankykite 4 PLIUS žvaigždučių viešbutyje GRAND BALTIC DUNES!

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, elektromobilių įkrovimo stotelė, jaukūs kambariai, kuriuose įrengtos modernios virtuvėlės, nuoširdus aptarnavimas, skanus maitinimas, SPA paslaugos - viskas Jūsų patogumui bei gerai nuotaikai. Maža to, GRAND BALTIC DUNES esate laukiami su savo augintiniais, jei tokių turite. Taigi, planuodami poilsį, galite nebesukti galvos, ieškodami, kur ir su kuo juos palikti. Na, o gyvūnams neteks stresuoti, likus be savo šeimininkų, ar patekus į svetimą aplinką. 

Viešbutis GRAND BALTIC DUNES įsikūręs vos 5 min. pėsčiomis nuo Baltijos jūros, atokioje kurorto vietoje, todėl čia ilsėtis patiks ir poroms, ir šeimoms su mažais vaikais, ir visiems kitiems, kurie vertina ramybę, jūros ošimą bei nori pabėgti nuo triukšmo.

Čia Jūsų laukia ne tik apgyvendinimas, bet ir sveikatinimo paslaugos, SPA malonumai, grožio procedūros, restoranas. GRAND BALTIC DUNES taip pat organizuojami verslo renginiai, įvairios konferencijos, vestuvės. Viešbučio personalas pasirengęs pasirūpinti Jūsų šventėmis bei renginiais profesionaliai bei nuo pradžios iki pabaigos. Na, o ypatingą atmosferą joms suteiks išskirtinė pajūrio gamta bei jaukiai prabangus viešbučio interjeras.

Istorinėje Palangos vietoje, šalia Ronžės upelio įsikūręs viešbučio ir apartamentų kompleksas GRAND BALTIC DUNES pirmą kartą duris atvėrė 2016 metų žiemą. Nuo to laiko ši vieta traukia miesto svečius bei poilsiautojus.

Jūsų laukia skandinaviška autentika bei šiuolaikinė elegancija

Viešbučio architektūrą bei charakterį, nemaža dalimi, suformavo jo geografinė padėtis. Pastatai ypatingai puikiai įsilieja į romantišką, bangų ošimu užpildytą, pajūrio gamtovaizdį. Na, o kambariuose Jūsų laukia skandinaviškos autentikos bei modernaus komforto sąskambiais užpildytas interjeras. Spalvos čia parinktos ne atsitiktinės, o atkartojančios svajingai pastelinį Palangą supančios aplinkos koloritą. Viskas tam, kad pasijustumėte kuo arčiau pajūrio gamtos ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai.

Pažadame, kad nakvyne GRAND BALTIC DUNES viešbutyje bei kitomis paslaugomis ne tik nenusivilsite, bet, tikėtina, susigundysite sugrįžti čia ir vėliau, kai vėl planuosite savo poilsį pajūryje.
Grand Baltic Dunes
Romantiškas atotrūkis dviese Palangos kurorto širdyje
VEIKIA ŠIUO METU
2 asmenys 2 asmenys
2-3 nakvynės 2-3 nakvynės
iki 2021 05 31 iki 2021 05 31
Galimi pusryčiai Galimi pusryčiai
Nuo 99
Gurmaniškos poilsio akimirkos prie jūros dviem
2 asmenys 2 asmenys
1-2 nakvynės 1-2 nakvynės
iki 2021 05 31 iki 2021 05 31
Maitinimas Maitinimas
Nuo 119
Gurmaniškas SPA poilsis šeimai Palangos kurorto širdyje
299
Romantiškas laikas Palangos kurorto širdyje
VEIKIA ŠIUO METU
2 asmenys 2 asmenys
1 nakvynė 1 nakvynė
iki 2021 05 31 iki 2021 05 31
Galimi pusryčiai Galimi pusryčiai
Nuo 49
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: