Pasirinkite norimą paslaugą close

GODA

„Goda" viešbutis – ten, kur šviesu, jauku ir gera!

Sveikatingumo procedūromis garsėjančiame kurorte – Druskininkuose, įsikūręs viešbutis ir SPA „Goda", laukia visų, norinčių atitrūkti nuo rutinos bei streso. Jeigu jaučiatės nejaukiai didžiuliuose viešbučiuose ir mėgstate mažesnes, jaukesnes erdves, tuomet „Goda" kaip tik Jums.

Čia rasite skandinaviško stiliaus kambarius, SPA ir grožio saloną, galėsite išsinuomoti dviračius ar šiaurietiško ėjimo lazdas ir pakeliauti po vaizdingas bei pušų aromato prisodrintas vietoves. Pailsę nuo kelionės, atsipalaiduosite SPA ir pasistiprinsite restoranėlyje.

Darbui ir poilsiui

Kartais gyvenimas, darbai ir rūpesčiai taip įsuka į uždarą ratą, kad nebejaučiame įkvėpimo, nebegalime produktyviai darbuotis bei bendrauti. Todėl tiesiog norime viską mesti ir pabėgti. O ką daryti, jei to padaryti negalima?

„Goda" rekomenduoja darbą derinti su poilsiu. Pirmiausia, pakeisite aplinką, ištrūksite iš įtampą keliančio miesto bruzdesio ir nuraminsite protą poilsio ritmu alsuojančiame kurorte.

Kambaryje rasite darbo vietai pritaikytą erdvę ir galėsite atsiduoti įkvėpimui, o pavargę nuo kompiuterio ekrano – įkvėpti gryno miško oro.

Smagus laikas su šeima

Įprastai viešbučiai laukia Jūsų su vaikučiais, bet „Goda" kolektyvas gerai žino, jog augintiniai daug kam tai pat kaip vaikai, kurių nesinori palikti saugoti kitiems žmonėms. Todėl laukia Jūsų su linksmais keturkojais iki 10 kg, kad visi jaustumėtės saugūs bei patenkinti.

Bus puiki proga kartu su šuniukais palakstyti po pušynus, upių ir ežerų pakrantes. Gaivus oras bei ramumu alsuojanti erdvė padės atgauti jėgas tiek Jums, tiek Jūsų augintiniui.

Kai norisi romantikos, grožio ir švelnaus prisilietimo

Jei norite romantiškai pailsėti su antrąja puse, rekomenduojame jai ar jam padaryti staigmeną ir užsisakyti ypatingą kambario papuošimą bei lengvų užkandžių ir vaisų. Tokia, net ir trumpų, atostogų pradžia pradžiugins Jūsų mylimą žmogų bei padės greičiau atsipalaiduoti.

Taip romantiškai pradėtą poilsį galėsite tęsti saunoje, garinėje pirtyje ir hidromasažiniame baseine po atviru dangumi. O kad išsisklaidytų įtampos likučiai iš Jūsų kūno, pasinerkite į masažo malonumus. 

Kvalifikuoti SPA meistrai atliks klasikinį, atpalaiduojantį ar limfodrenažinį masažą, priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Atsipalaidavus kur kas geriau veiks grožio procedūros ir oda lengviau pasisavins naudingąsias medžiagas. 

GODA
Nieko nerasta
Atgal į viršų
Noriu paklausti
Naujienlaiškis
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: